Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szeretitek ismeretlen...

Miért szeretitek ismeretlen emberek képeit nézegetni?

Figyelt kérdés
Azokra a kérdésekre jön a legtöbb válasz, ahol a kérdező véleményt kér a külsejéről. Miért? Meg sokszor egyáltalán nem is kapcsolódik a kérdéshez, de az egyik elkezdi kommentben, hogy küldj képet, aztán a többi is azért kuncsorog. -.-"
2013. máj. 24. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdések itt sokak fantáziáját megmozgatják, aztán kíváncsiak milyenek is lehetnek a kérdezők.
2013. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert ez egy látványalapú társadalom


engem ez hidegen nagy

2013. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor kiderül, hogy a kérdező igazából nem is ronda.
2013. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mer egyrészt unatkoznak, másrészt lehet elite csaj/cávó rak fel képeket - illetve külön kategória a pedofilok akik kiírják a küldejetek nekem képet... jellegű kérdéseket"
2013. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mi a jó abban, hogy tudod, hogy néz ki? Ennyi erővel én is kérhetnék minden válaszolótól képet, mert tudni akarom, ki is ad nekem választ... Egyik itteni híres, gyakran válaszolgató felhasználóról tudom, hogy néz ki, és nekem nem jó, hogy arcot is tudok társítani a kommenthez. :S Pont az anonimitás a lényeg.
2013. máj. 24. 15:27
 6/11 anonim ***** válasza:
én megértelek kérdező, de mi erősen kisebbségben vagyunk a nyáladzókkal szemben...
2013. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én nevem Lucifer, a pokolban élek és rengeteg festményen megörökítettek már.
2013. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az aktív tagok nem fognak képeket felrakni. Jobb a békesség.
2013. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Én is aktív vagyok, és még a nevemet se írom ki. :))
2013. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ide rakta ki a képét, hanem még régebben ismerkedtünk, és küldött magáról képet. Privát üzenetben.
2013. máj. 24. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!