Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy higgyek...

Mit csináljak, hogy higgyek magamban, és több önbizalmam legyen a lányoknál? (Kérlek, olvassátok végig a magyarázatot, nem rinya lesz, ígérem! )

Figyelt kérdés

Szóval:

Egy 19 éves fiú vagyok,. Életemben nem volt még barátnőm, és nem csókolóztam sohasem. Ezzel nincs is baj, engem ez nem zavar, hiszen ez azért volt, mert a sokáig nem is foglalkoztam a témával. Nem érzem magam kevesebbnek emiatt.

A szociális életemmel sincs gond, sok barátom, ismerősöm van, minden hétvégén el tudok menni valahová, mindig hívnak mindenfele.

Az emberekkel könnyen teremtek kapcsolatot, könnyen barátkozós típus vagyok, fiúkkal, és lányokkal is képes vagyok természetesen, és lazán társalogni. Úgy veszem észre(és másoktól is ezt hallom vissza), hogy az emberek nagy része kedvel engem, mert jó a humorom, és barátságos vagyok az velük, és jót lehet velem beszélgetni. Szeretnek velem eljárni szórakozni, mert állítólag jó velem bulizni.

A kinézetemről annyit, hogy az arcom nem valami szép. Férfias, de eléggé durva, erős arcvonásaim vannak(vastag szemöldök, csontos, széles áll, és arccsont), de szerintem nem vészes, nálam csúnyább embereket is láttam jó csajjal. Nagyon sportos, kiállású vagyok, ami részben született adottság, részben pedig sport eredménye. A ruházkodásommal sincs szerintem gond, bár a pénzhiány miatt turkálóból öltözködök, de szerintem van stílusom. Sokan azt mondják,(lányok is), hogy férfias jelenség vagyok.

A lányokkal lazán el tudok beszélgetni, még akkor is, ha szerelmes vagyok beléjük. Ők is kedvelnek engem, általában csak barátilag. Amikor azonban közelednem kéne hozzájuk, egyszerűen lefagyok, nem merek továbblépni. Például, ha beszélgetek egy lánnyal, akkor nem merem elkérni a számát, és nem merem elhívni randizni. Ha látom, hogy bejövök a csajnak, akkor se, egyszerűen megijedek, "lefagyok". Érzem, hogy a szívem a torkomban dobog, és nem merek lépni. Tudom, hogy ha próbálkoznék, akkor biztosan összejönne a barátnő, de egyszerűen nem merek. Mit tudnék kezdeni magammal? Hogy tudnám lebontani ezt a falat?

(Bocs, hogy regényt írtam, de muszáj volt a bevezetést leírom.)



2013. máj. 24. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

"Például, ha beszélgetek egy lánnyal, akkor nem merem elkérni a számát, és nem merem elhívni randizni. "


Vegyél egy mély levegőt és lépj. Ennyi. Ne gyere kifogásokkal, mert tényleg csak egy mély levegő kérdése a dolog.

2013. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy csak egy buli. Beszélgess a kiszemelteddel, ne legyél nyuszi.:D Legyen egy kis férfiasság benned ne csak külsőleg.
2013. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4 bekezdés öntömjénezés után nem sok jóra számítottam már.

Én is valahogy olyan vagyok különben, mint te. A tuti módszerre én is kíváncsi lennék, cak meg kell próbálni különben és összejön. Bár én úgy érzem túl sok lehetőséget szalasztok el:)

2013. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, és elfelejtettem leírni:

Egyáltalán nem érzem magam rosszul emiatt, jól megvagyok barátnő nélkül. Az viszont zavar, hogy egyszerűen félős vagyok, és szeretnék már egy társat magam mellé. Többször is belegondoltam már, hogy ha így folytatom agglegény lesz belőlem, és ez ijesztő. Szeretnék majd a jövőben gyereket, családot, de ha nem tudom a gátlásaimat legyőzni, egyszerűen nem lesz ebből semmi. Pedig tudom, hogy simán sikerülhet. Félek, hogy a végén egyedül, szűzen halok meg. Egyébként, az élet más terültein nagyon magabiztos vagyok(Mások szerint is).

Nem életcélom a barátnő szerzése. Több, értelmesebb célom is van az életben, amikért képes vagyok keményen megdolgozni, akár túlfeszítve is magam. Csak hát hiányzik nagyon egy lány az életemből:(

2013. máj. 24. 22:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. máj. 24. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:

"4 bekezdés öntömjénezés után..."


Nem akartam tömjénezni magam, csak leírtam a pozitív tulajdonságaimat. Ezzel is akartam szemléltetni, hogy nem vagyok reménytelen eset, csak fejben kéne rendet tenni.

Ha öntömjénezésnek tűnt, akkor elnézést kérek, a későnbbi hozzászólóktól is!

2013. máj. 24. 22:39
 7/8 penzesj válasza:

Ez csak egy gondolat de közelítsd meg így: Mi fog történni ha bepróbálkozol? Nemet mond a lány? Akkor mi fog történni ?

Semmi... De mi van ha igent mond? Na az már valami :) Vesd fel mind a két oldalnak a lehetőségét és azt hogy mit veszíthetsz és mit nyerhetsz azzal ha megpróbálod... Semmit a mindennel szemben! És hidd el a nagy számok törvénye igazolni fog... Minden hétvégén amikor mész bulizni próbáld ezt ki legalább 3 lánnyal és biztosan meg lesz az eredmény, de ha megvan akkor kérem ide a beszámolót! :) Sok sikert.

2013. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hali

hasonló a helyzet nekem sem volt még barátom normális lány vagyok járok sportolni nem csúnya az arcom csak a pasik félnek tőlem nem mernek odajönni de nem tudom miért :/ am én is meg vagyok pasi nélkül de már nagyon jó lenne vkit találni és elleni vele, szórkaozni hülyéskedni :) 20/N

2013. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!