Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet eselyem Nala?

Lehet eselyem Nala?

Figyelt kérdés

O nagyon meno ( ertem ezalatt - jo test, nagyonnagyon okos, es iszonyat kedves). En viszont... annyira csunya azert nem vagyok, de pl van fogszabim. Ugyanabban a kituno kozepsuliba jarunk. Nagyon sok baratja van, de pl most nincs baratnoje, es szerintem nem is volt meg... en nem vagyok meno- persze azert baratjaim vannak, de ugy igazan bandazni nem szoktam.

Lehet nala eselyem? Hogyan kozeledjek fele? Nem lesz neki ciki, ha egy ilyen csaj nyomul?

Jaa, es osztalytarsam, szoval eleg gaz lenne, ha elbenazom a dolgot. es a gyakorikerdesek kibiceinek: nem azert szeretnem megismerni, h meno legyek (ezt a nyomi ribik csinaljak, akiket melyen megvetek), hanem mert nagyon szimpatikus.

Budapesti vagyok, 16/l



2013. máj. 25. 17:10
 1/2 Költőnő? ***** válasza:
közös érdeklődési körről beszélgetni? Rácsatolni vmelyik órán elhangzottra? Ezt vagy azt nem értem, tudnál egíteni? Stb.
2013. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez nem tul egyertelmu? Miert pont Tole kernek segitseget? :(

A tudat alattijat szeretnem elnyerni :))

2013. máj. 26. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!