Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőiesebb - nem cicababa...

A nőiesebb - nem cicababa jellegű! - nők mindig hátrányban lesznek a lazább, sportosabb stílust képviselőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon így tűnik... :S
2013. máj. 25. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lesznek.
2013. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fordítva is.
2013. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz nőiesebb alatt?
2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20 felett kimondottan előnyben vannak.
2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3.

remélem nem 90 kilót...

2013. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Nőies, de nem cicababa jellegű!" Erről képet. Nem azért, mert nem hiszem, hogy van ilyen, hanem mert nem tudom, kinek, hol kezdődik a "cicababa" és jobb szeretem ezt egy válasz előtt tisztázni.
2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sportos lány is lehet nőies, attól függ, épp mit vesz fel.

Én néha úgy öltözöm, mint egy rocker, néha úgy, mint egy elegáns kisasszony XD, néha sportosan, néha tök egyszerűen.


17/L

2013. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát....én ha kell sportos vagyok, és csak úgy maradok formában ha edzek, de elég nőies is. Csak akkor vannak hátrányban, ha ott van néhány féltékeny p*csa akik irigyek és a nőiességet ribancosnak bélyegzik.
2013. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem testalkatra értettem a nőiességet vagy a sportosságot, hanem egyéb külső jegyekre, öltözködési stílusra például. Én például elég fiús lány voltam régebben, 18 éves koromtól kezdtem nőiessé válni, most 22 vagyok, de azt tapasztalom, amit a kérdésemben leírtam.

Nincs 10 centis csiricsáré műkörmöm, viszont a sajátomat hosszabbra hagyom, lakkozom, hogy menjen a ruhámhoz például. Nincs fehér póthajam sem, viszont nem szeretem összefogni, festem is - feketére -, és sosem bírnám levágatni. Nem járok még túrázni is platform tűsarkúban, de nem szeretem a sportcipőt folyton, maximum ha sétálni megyünk a barátokkal a folyópartra. Ilyen kis részletek... Illetve focizni sem állok be például a fiúk közé vagy büfögőversenyre. Viszont valóban azt tapasztalom, hogy aki kicsit fiúsabban (legalábbis számomra már fiúsabb kategóriásan), vagy ha úgy tetszik lazábban, sportosabb viselkedik, öltözködik, az "kelendőbbŰ. És a jellemem sem olyan, hogy én mondjuk sosem sportolok (heti 6x járok edzőterembe), vagy nyivákolok jobbra-balra, de valahogy mégsem vagyok olyan, mint sokan. Szerintem egyedül fogok meghalni.

Ja, bocs, valakik nagyon szeretnek, jobban mondva szeretnének. A harmincas éveikben járó házas férfiak... na, kössz :))

2013. máj. 25. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a sportosabb nőket.

22/f

2013. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!