Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van a hiba hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba hogy én vagyok mindig oda XY pasiért és nem ők értem?

Figyelt kérdés
Szóval lány létemre én nézem őket ki magamnak, és én próbálok meg ügyeskedni vagy éppen azon szenvedni, hogy alakuljon valami. Már 2 eset hogy oda vagyok egy pasiért, és én töröm magam miatta. Ez így nagyon gáz?
2013. máj. 13. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mi? Jó mondjuk volt már hogy pasik elhívtak ide-oda és ők kezdeményeztek nálam, de én szeretek választani. Azzal kellene megelégednem aki bepróbálkozik nálam?
2013. máj. 13. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Neeeeehhhhmm, nyugodtan válogass és ha kell, te kezdeményezz. Nem értem azokat a lányokat, akiknek tetszik egy pasi, már-már odaáig van érte, de "én nem kezdeményezek, az a pasi dolga". Ugyan már, ha tetszik miért ne kezdeményezhetne egy nő -.-


Mennyi idős vagy kérdező?

2013. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség,amikor a lány fülig szerelmes,de nem tesz semmit,mert az "a pasi dolga."

És persze szenved,mindezt egy elavult társadalmi konvenció miatt..

2013. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem! akarsz valamit és teszel érte, ez jó!
2013. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az ilyen divatos menő pasikra buksz,akkor meg ne csodálkozz azon ha leszarnak téged és csak dugásra használnak...


Ezeknek jut 1000 nő,normális pasiknak meg egy se jut ez a nagy kib*szás -_-

2013. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!