Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz a csajokat...

Miért ilyen nehéz a csajokat rávenni egy találkára, amikor annál jobban nem ismerheti meg egymást két ember, mint szemtől szemben?

Figyelt kérdés
De kajak, itt tolom fb-n, élőben is szoktam, de ott is inkább csak lekoptatnak, van egy rakás hülye követelménye a lányoknak, például már az sem mindegy hány év korkülönbség van köztünk meg, hogy hogy áll a hajad, szinte itt tartunk, vicc, nem kéne ekkora igényeket nyomatni, de aki végre normálisan ismerkedne és nem olyan felszínese, annak örülnék, a gond, hogy éltemben eddig csak egy rendes, normális csajt találtam, ő már mással jár sajnos.
2013. máj. 26. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

mert a látvány az elsődleges


ha az nem stimmel, akkor nem érdekli őket a többi részed


hiába a duma a belső fontosságáról, ha nincs tali akkor kamu az egész

2013. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van, ezt kell szeretni. A mai lányoknak hihetetlen magas elvárásai vannak, ezt én is tapasztalom...
2013. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj veluk talalkozni! Foglalkozz magaddal. Csinald amit szeretsz.

Es keveset ulj a fb. elott!!

2013. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha valakit megismerünk és megkedvelünk, akkor egy idő után a külső tulajdonságok jelentéktelenné válnak:) nemtudom, igazából én sem taliznék másokkal pár nap beszélgetés után:)
2013. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Málna. válasza:

nem vagy nekik szimpatikus. ennyi.

ismered is a lányokat vagy csak spontán ráírtál ismeretlenekre?

ha nem ismernek akkor nem fognak találkozni veled...

esetleg ne fb-n próbálj ismerkedni...

küldj képet :)


a komentelőknek:

nem a külsőn múlik de egy igénytelen sráctól senki sem akar semmit!

a pasik igényei pedig sokkal magasabbak mint a lányoké!

2013. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!