Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan srác, aki...

Van itt olyan srác, aki hasonló helyzetben van és megértene, akivel lehetne dumálgatni erről?

Figyelt kérdés
Belefáradtam már, hogy nincs csaj, akinek bejönnék, vagy csak olyan lányok, akik kicsit sem vonzanak és ők is lényegében csak azért nyomulnak rám, mert más nincs nekik. Mondjuk ma már ott tartok, hogy odaadnám magam egy ilyen nem vonzó lánynak is, csak legyen egy lány, akivel minőségi szexben lehet részem. Bár inkább szeretkezésre vágyom, amit csak szerelemben kaphatnék meg, de nyílván nincs olyan lány, akivel kölcsönös lenne a testi vonzalom is minimum. A sok-sok évnyi tapasztalat ezt igazolta. Kisfiús vonásokkal nem lehetsz sikeres, de hát ezt dobta a gép, genetika is nagy részt, ráadásul a fejem sem tökély, hatalmas orrom van, talán, nem vagyok a lányok álma külsőre, másra meg úgysem kíváncsiak. Olyan még nem volt, hogy lány, aki kedvel belém szeretett volna és elnézte volna, hogy egy kisfiús adottságú, csúnya gyerek vagyok. Edddig csak facebookon kaptam jelzést, hogy tetszenék egy kevés lánynak, de pechemre ők mind legalább 200kilométerre élnek tőlem és persze egyik sem az esetem, fura mód, amikor nekem olyan sok lány tetszik, tényleg nincsenek nagy igényeim külsőre, de hátha nem működik a kémia, akkor nincs mit tenni, lehet, ha ők is látnnáak élőben, nekik sem kellenék, hiszen környékbeli lányok közül még egy sem nyomult rám vagy jelzett volna, hogy bejönnek neki, ellenben gúnyolódást meg elutasítást már rengetegszer kaptam a külsőm miatt. Én már nem hiszek a mesékben, de végre egy haver jól jönne, aki hasonlóan peches és megértene, aztán elsörözgetnénk egy párszor, közben dumálgatnánk milyen jó csajokat láttunk vagy mit tudom én.
2013. máj. 26. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, és az emberek többsége tényleg képtelen felfogni, hogy igenis vannak akiknek annyira rossza külsejük, hogy senkinek sem kellenek.
2013. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Számkivetettek ligája mi?:D
2013. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
velem is ugyan ez a helyzet. nem kellek egy szép lánynak sem.. 16/F
2013. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kicsit irreálisak az elvárásaid. Szóval nem vagy egy szívtipró, de a jelölt azért legyen bombanő, nézzen el neked mindent, lakjon a közeledben, és tegye szét elsőre a lábát?
2013. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátnőm, csak egy Facebook-os beszélgetőtársam, akinek van barátja, és 200 km-re lakik.

Néhány napja pedig, minden ok nélkül letiltott, pedig mindig is jókat "beszélgettünk". Igaz, a barátjának nem tetszett a dolog, hogy beszélgetek vele, ezt mondta. Talán ezért történt a letiltás...

20/F

2013. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. :) nem tudom hány éves vagy, de szerintem a kisfiús külső egyáltalán nem hátrány. az meg hogy nagy az orrod (ez is mondjuk egy relatív dolog), ne zavarjon. senki nem tökéletes, mindenkinek vannak kisebb-nagyobb hibái. ne mindenkinek akarj megfelelni, csak saját magadnak. a számodra zavaró dolgokat magadon pedig igyekezz az előnyödre fordítani. :) lány voltam, és bocsi, hogy ide írtam, amikor fiú haverokat keresel. :)
2013. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell megijedned mert valakinek bizonyára te is kellesz. Nekem se volt még soha barátnőm de hiszem hogy lehet. Úgy hogy fel a fejjel!
2013. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rebce válasza:

Kedves Kérdező!

Tudom, hogy havert keresel magadnak, de had mondjam el - hogy bár nem tudom, hány éves vagy - a kisfiús vonásokkal és a "nagy" orral nincsen semmi baj. (Én pl. kedvelem a nagy orrú pasikat)

Amin sürgősen változtatnod kéne, az a hozzáállásod. Próbálj meg csak egy pár napra/hétre nem foglalkozni a csajozás gondolatával és próbáld meg elfogadni magad. Sokkal magabiztosabb lesz a kisugárzásod és egyszer csak megjelennek a lányok is.


Bocsi még egyszer, csak egy tanács szerűség volt.

2013. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nos nem minden a testi külsőség kedves kérdező. Mint szexuálpszichológus azt javaslom próbálj változtatni: légy megnyerő, legyen önbizalmad, humorérzék stb. Mindenkinek megvan a társa az életben tegyél érte.

Ne csak a szex érdekeljen hanem a lélek is. És ne légy előítéletes mert ahogyan írtad te sem vagy egy Adonisz akkor mással is légy tekintettel.

Légy ,,tökös" ne engedd, hogy gúnyolódjanak mivel mindenki azzal teszi meg akivel lehet, ne légy gyenge. Vásárolj ruhákat, légy nagy dumás és barátkozz. sok sikert! Dr. Kajtár Béla

2013. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!