Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Yaoi kedvelő fiúknak! Érdekeln...

Yaoi kedvelő fiúknak! Érdekelne, ki szeretné kipróbálni a yaoit? 18 / fiú

Figyelt kérdés
Lányok válaszát is várom, pl érdekelne, hogy van -e olyan lány, aki szereti a yaois karakterű fiúkat?

2013. máj. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

én yurizni is szerettem:D de csak játékba

csak jelezem neked itt lehet nincs sok animés

de aki nem tudja mi az a yaoi

az ne irkáljon ide :D

2013. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én yaoi fan voltam sokáig. De aztán lett két bi barátom és utána már rájöttem, hogy inkább a férfias férfiak valók nekem. :)
2013. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én hányok a yaoitól :D inkább yuri :D nem próbálnám ki semmi pénzért nem ítélem el a melegeket de nem! 16/F
2013. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
èn lány vagyok és Yaoista! :D ès igen, èn szeretem az olyan fiúkat, mármint nem mindegyik, de van 1 pàr
2013. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
17/L vagyok és yaoista! >< egész pontosan inkább shounen-aista, de nem tudom, hogy olyan létezik-e :D
2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Áhh én csak pár hónapja kezdtem el nézni az első yaoi animét XD először nagyon furcsálltam meg minden de igazából mostanra megszerettem nagyon :D:D szerintem jópofák a "yaois karekterű fiúk" xD
2013. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Yaoi-s karakterű fiú? Ezt hogy érted, mert ugye van a yaoi animékben uke és sem a.
2016. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!