Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon a csaj új barát után...

Vajon a csaj új barát után nézelődik? Vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki tetszik de sajnos már jár valakivel nemrég láttam hogy csinált twoo-t és az van neki kiírva hogy "Barátszerzés céljából" na de szerintetek ez igaz? vagy csak a barátja miatt írta ki hogy védje magát és közben nézeget hogy van e jobb.Én nem értek az ilyenekhez elég tapasztalatlan vagyok ezért kérem a ti véleményeteket is,de nemhiszem hogy valaki is regisztrálna barátszerzés céljából egy ismerkedős oldalra mikor sokkal jobb helyek is vannak barátkozásra,na de ez az én véleményem.Kérlek minnél többen írjatok nemtudom hogy kezdeményezek e.A lány ismer engem és én is őt meghivott a twoon a a baráti közé.


2013. máj. 28. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
én is regeltem már hasonló oldalra szimpla barátkozás céljából.. igaz, hogy össze is jöttem egy sráccal.. :D de nem az volt a terv!
2013. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!