Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz, hogy a lányoknak sokkal...

Igaz, hogy a lányoknak sokkal könnyebb dolguk van?

Figyelt kérdés

Tehát ez alatt azt értem, hogy miért fair az, hogy a fiúknak sokkal többet kell gürizniük ahhoz, hogy csajokkal ismerkedjenek?


Fiúknak, hogy sikeresebbek legyenek.

- Konditerem, figyelni az étrendre hogy jó alakjuk legyen.

- Divatos ruha

- Igényes, stílusos megjelenés

- Határozott magatartás

- Humor

- Pénz

- Jó illat, haj


Na és persze akkor ott van, hogy kondizol 3 éve de a kiszemelt csajnak a pávák jönnek be, meg persze fordítva is előfordulhat az ilyen.


Lányoknak mit kell tenniük, hogy felkeltsék a fiúk figyelmét?

- Ne egyenek annyit mint egy víziló


Mert így fiúk közt szólva, szerintem abban egyetértünk, hogy a smink, rengeteg idő a fodrásznál, merész ruhák nem igazán dobnak semmit ha az illető nem figyel a testére, megjelenésére.


Jó. Nyugodtan hordjatok le akárminek, de kérlek azt intelligens módon. Ez az én véleményem volt, én így látom a dolgokat. Röviden, a csajoknak csak válogatni kell a srácok közül, akik egész sok mindent megtesznek a figyelmükért.

Ti mit gondoltok erről?



2013. máj. 28. 18:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tartja az univerzumot egyensúlyba.

Ne legyünk lusta elhízott dögök

2013. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Igazad van, a lányoknak most könnyebb dolguk van, mert férfiból túlkínálat van a fiatalabb korosztályokban.
2013. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem pont ezek miatt, de a nőknek mindig is könnyebb dolguk volt valamivel. Hisz nem véletlen alakult ki az a szokás, hogy a férfi udvarol a nőnek.
2013. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
5:10kor kelek, mert hajatvasalok, sminkelek és a legmegfelelőbb ruhát kiválasztom.. az is nehéz döntés, hogy milyen színű hajunk legyen, meg minden.. ja meg a nagy mell, jó popsi.. szerinted?
2013. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
sztem meg pont fordítva van, pl. az öltözködésbe is, a fiúknak elég felvenniük egy farmert meg egy pólót, a csajoknak azért ki kell öltözni,attól függően,h hova megy, meg ott van a magassarkú is, jah meg a smink, haj, fiúknak avval sem kell bajlódniuk.
2013. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Régen emiatt nem keseregtek a férfiak, most ez miért lett divat? Akkor alapvető volt, hogy a férfi udvarol, tisztelettudó a nővel, igyekszik megnyerni magának. A nő pedig nem adta oda rögtön magát, és akkoriban ezért nem lett lek.urvázva és otthagyva, sőt.

Ma meg már sok nőért nem is kell küzdeni, alapból felkínálja magát.

2013. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

A minap beszélgettem egy csajjal, aki hát elég jó nő lenne ha eljárna egy kicsit cardiózni például.. De hát az túl sok munka, futni kell meg ilyesmik, túl nagy küszködés.


És az a baj, hogy sok lány gondolja még így de mégis elvárja, hogy a legjobb pasi szólítsa le őket.

2013. máj. 28. 18:26
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Milyen egy ostoba szerencsétlen csimpánz vagy te is. Próbáld magadat ezzel vigasztalni, hogy felállítasz itt szabályokat, hogy miért nem tudsz becsajozni. Bár ilyen felfogással nem is csodálkozom, mert túl komplikálod az egész csajozás fogalmát.
2013. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Én mit teszek,hogy tökéletes és ápolt nő hatását keltsem nap mint nap?

-sport,mert a nők még mindig hízékonyabbak,mint a férfiak,és nem igaz,hogy csak annyit kell tenni az alakunkért,hogy nem eszünk annyit,mint egy viziló. Sajnos széles a csípőm,ezért igazán S-es méretű vékony alkatilag nem lehetek,de napi 2,5 órát kardiózom/súlyzózom minden nap

-divatos ruha nekünk is kell

-igényes,stílusos megjelenés szintén

-határozott magatartás szintén

-humor is

-pénz (szerintem egy nő is dolgozzon rendesen)

-jó illat,haj IS

sőt,nekünk jó,ha egy leheletnyi smink is van rajtunk. Ja,és a szőrtelenítésről ne is beszéljünk.

Nem értem,miért kellene nektek gürizni,egy igényes pasi nem fog összejönni egy igénytelen senkivel,szóval tényleg értelmetlen a kérdés.

2013. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is könnyebb dolga van a lányoknak, mint a fiúknak, de csak mert "bevett szokás", hogy a srác udvarol. Ettől függetlenül, én nem látom ennyire óriásinak a különbséget, mint, ahogy Te leírod. Ha valakinek előnyös a külseje, legyen az fiú vagy lány, annak könnyebben megy a párkeresés. De ha egy lány nem néz ki olyan hű, de jól, akkor azért neki is hozni kell áldozatokat, mert különben a kutya sem néz rá...
2013. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!