Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet levakarni egy nőt?

Hogyan lehet levakarni egy nőt?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy most jöttem ki egy hosszú kapcsolatból és megismertem egy lányt ,2hét alatt 4 napot voltunk együtt úgy hogy találkoztunk is ,viszont rá jöttem,hogy jelenleg én nem szeretnék párkapcsolatot egyenlőre (felejteni szeretnék) ,tudom bunkó dolog tőlem és megpróbáltam finoman elmagyarázni neki hogy le kell zárjam a régi kapcsolatom.Nem állok még készen egy kapcsolatra (legalább is mikor vele voltam nem voltam hű de elragadtatva és csak úgy voltam így inkább nem húztam az időt és elmondtam neki a dolgokat. A helyzet az hogy face-n is ír de rengeteget hogy így szeret úgy szerelmes ,de én nem és nem akarok jelenleg senkit sem . Megbántani nem akarok mert tudom milyen érzés ez de hogy a frászba vakarjam le amikor megmondta hogy vágja magát,iszik fél percenként cigizik és ezt csak azért mert ő neki csak én kellek stb stb... ? Körülbelül 2 percenként rám ír :$

2013. máj. 21. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki.

Ha nem jön be,akkor tűnj el vidéken pár hétre,rendezd meg a halálod,vagy mutasd be egy barátodnak :D

De inkább csak magyarázd el.

2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szar helyzet koma!
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem bunkó dolog tőled!Más srác kihasználná a csajt te viszont eléggé korrekt és rendes vagy.Tudom mit érzel egyébként


A kérdésre a válasz meg az hogy nem igazán lehet ilyen csajt szép szóval levakarni.Ha meg durvább stílusban akarnád lekoptatni az még rosszabb lenne neki


Úgyhogy szar ügy,de minden tiszteletem a tiéd

2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

azért Te sem vagy semmi játékos, miért ismerkedtél, ha még tudtad, hogy nem akarsz semmit

amúgy egyszerű, mert ez érzelmi zsarolás a lány részéről

hagyjad, ne válaszolj, ne csinálj semmit, így magától fog egy idő után lekopni, csak bírd ki, hogy nem nézed meg mit ír, nem is válaszolsz, legközelebb meg előbb használd a gógyidat, utána cselekedj N

2013. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 menta34 ***** válasza:

Valld be neki, hogy:

- meleg vagy

- csak azért barátkoztál vele mert a húgát/nővérét/anyját meg akartad fektetni

- megjött az aids tested és pozitív

- pedofil vagy és köröznek

- fel szoktad venni az ágyjeleneteidet és feltöltöd a netre

stb...

2013. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a leírásod alapján nem egészen komplett a lány, az meg nem segít, hogy a facebook-on kiírja, ha elolvastad az üzenetét. Nem tudom, hogy működik ez facebook-on, de tiltsd le. De ha nem értett a finom szóból, utalásokból, akkor először is mondd el neki kerek perec, aztán ne foglalkozz azzal, hogy ír, egyáltalán ne válaszolj neki, mert csak zsarol össze vissza. Az meg nem a te hibád, ha agyonissza meg cigizi magát (mondtam, hogy nem komplett).
2013. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D .

Mielőtt megismertem szerettem volna valóban járni vele de aztán a 3-ik találkozásnál nem volt valami kellemes és és iszonyúan rossz érzés öntött el ,felejteni szeretnék és kis szabad időt és a jövőmmel foglalkozni mert nem akarok egy helyben állni.

Majdnem belé is vesztem mert előtte nap itt aludt úgy volt hogy reggel megy suliba én pedíg munkába és annyi. Erre fogta magát és minden kérdés nélkül délután visszajött , fáradt is voltam megértem szépen tudatni vele hogy haza kéne mennie erre telefonon irkált nekem hogy ő szeret és azt hitte ma is velem aludhat. Megkérdeztem melyik busszal akar hazamenni amire persze megsértődött és elindult (fel sem akart a buszra szállni) ott is makacskodott.Aztán szépen megfogalmaztam a dolgokat de azóta is állandóan szerelmet vall -.- . Megsérteni nem akarom ne hogy tényleg kinyírja magát ...

2013. máj. 21. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:

#4


Ez nem így működik.Nálam is volt olyan hogy nem kerestem magamnak senkit mégis megismerkedtem egy csajjal,aki benne lett volna egy taliban de nem mentem bele.Egy kis ártatlannak tűnő beszélgetésből bármi kialakulhat

2013. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
meg ha valóban kárt tesz engem fognak elő keresni a rokonai én ettől tartok igazán. Mondta hogy már volt gyomormosáson egy kapcsolat miatt pia + gyógyszerek ...
2013. máj. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!