Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FOREVER ALONE! Miért nem...

FOREVER ALONE! Miért nem tudok ismerkedni? Miért vagyok ennyire zárkózott? Miért vagyok ennyire kocka? Mint aki rossz világra született.18/L

Figyelt kérdés
Majdnem hajszálpontosan, hogy 1 éve írtam ide. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Sajnálatra méltó módon azóta sem sikerült túl sokat változtatni. Nem használt semmiféle "fejbeverés" meg "kijózanítás" és egyéb felhívások, hogy "Gyere, kezdödik az élet és ha még nem is lesz minden tökéletes, de legalább haladsz valamit!"... Tényleg csak annyi lenne a probléma, hogy nincs semmi önbizalmam, hiába ütnek már szét a barátnöim a "hülyeségeimtöl", hogy folyton leszólom magam. De ha így érzek és ez a visszajelzés? Azaz nincs semmiféle visszajelzés... Az ellenkezö nemüek számára tényleg láthatatlan vagyok azt a néhány kivételt leszámítva, akik 40 év feletti munkásoknak tetszenek lenni és bármire képesek lennének rávetni magukat, amin egy lyukszerüséget feltételeznek? Tényleg ennyire szánalmas lenne a világ, hogy egyszerüen sehol nem találom a helyem? Pedig már utaztam és éltem néhány helyen, még ha az életkorom ezt nem is feltételezné rólam. Az "öngyilkossági kísérletekböl" és hajlamokból is "kinöttem" már. Képtelen vagyok rájönni mi velem a probléma... Azt leszámítva, hogy rossz világra születtem. Miért az a "divat" manapság, hogy az az elfogadott, ha minden nap/hétvégén elmész és jól lerészegedsz, annyi sráccal kavarsz egy este alatt, hogy nem is emlékszel rájuk és 28 kiló smink van rajtad? Ez a mai elvárás a lányokkal szemben? Öszinén! Mert akkor sajnálom, én életképtelen vagyok... Végül is kinek kellene egy zárkózott, búslakodó, kockulásra hajlamos lány? :(

2013. máj. 29. 18:55
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de a counter strike már nem nagyon érdekel.. :) akkor már inkább cod.
2013. máj. 29. 19:02
 12/26 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Kapunk képet?

2013. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

a fiuknak, akik beprobálkoznak:


ti örülnétek neki, hogyhogy ti lennétek forever alonekák és egy dagi ocsmány csaj irna rátok hogy ismerkedni szeretne? Sztem nem örülnétek neki. Nos a lányok igényeit szorozzátok fel kettővel vagy hárommal. Szal egy lány még attól se esik hanyatt ha egy átlagos srác ir rá. Aki meg egy kocka neorutikus csajnak irkál az önmaga se lehet valami álompasi. És sajnos a kocka csaj is elvárja az álompasit. Neki az átlag csávó olyna mint nektek a dagi ocsmány.

2013. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A 13. kommentelö lánynak üzenném, hogy legyen szíves, ne magából induljon ki... köszönöm.
2013. máj. 29. 19:07
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
fiu vaok
2013. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"nem olvastam el a kérdésedet, de van egy olyan feltételezésem, hogy te nem vagy olyan feltünően szép lány. Mert azért lássuk be, hogy aki szép, abból nem lesz kocka...föleg ha lány. Elég rondának kell lenni lányként, hogy ilyen nerd legyél.."


Uhh, hát tévedsz. Van egy 20 éves barátnőm, tök gyönyörű, de egyszerűen nincs kedve soha eljönni sehova. Mindig otthon ül, játszik a kutyáival, ha véletlenül elmegy vhova, akkor meg rátapadnak 20-an..szerintem kicsi az önbizalma, bár ez már pszichológiai eset, mert nem igaz, hogy valaki ennyire nem látja, hogy jó csaj.

2013. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
egy átlag csajra is rámennek 20an egy este...
2013. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kirakod ide a kérdést, írok rá, hogy szívesen megismernélek. Mi fog történni? Valószínűleg semmi...
2013. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
az is jó, csak ne mmorpg legyen :d
2013. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Még mindig nem jársz el bulizni,közösségbe? Akkor az lehet a baj.

Ne haragudj,de látszik,hogy fogalmad sincs milyen egy buli igazából.Attól még hogy elmész, nem kell innod,kavarnod szükségszerűen,de legalább felfigyelnek rád,ha ott vagy.Nálunk is van egy csomó normális,jótanuló lány,aki bulikban ismerkedik.Többeknek jött így már össze KOMOLY,több hónapos/éves kapcsolat.

Gondolj csak bele,hogyan ismerjenek meg,ha otthon ülsz és nem mész sehova? Nem fogja rádtörni az ajtót a herceg..


Ha valami érdekel kérdezhetsz még priviben.(nem ismerkedni)

18/F

2013. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!