Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FOREVER ALONE! Miért nem...

FOREVER ALONE! Miért nem tudok ismerkedni? Miért vagyok ennyire zárkózott? Miért vagyok ennyire kocka? Mint aki rossz világra született.18/L

Figyelt kérdés
Majdnem hajszálpontosan, hogy 1 éve írtam ide. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Sajnálatra méltó módon azóta sem sikerült túl sokat változtatni. Nem használt semmiféle "fejbeverés" meg "kijózanítás" és egyéb felhívások, hogy "Gyere, kezdödik az élet és ha még nem is lesz minden tökéletes, de legalább haladsz valamit!"... Tényleg csak annyi lenne a probléma, hogy nincs semmi önbizalmam, hiába ütnek már szét a barátnöim a "hülyeségeimtöl", hogy folyton leszólom magam. De ha így érzek és ez a visszajelzés? Azaz nincs semmiféle visszajelzés... Az ellenkezö nemüek számára tényleg láthatatlan vagyok azt a néhány kivételt leszámítva, akik 40 év feletti munkásoknak tetszenek lenni és bármire képesek lennének rávetni magukat, amin egy lyukszerüséget feltételeznek? Tényleg ennyire szánalmas lenne a világ, hogy egyszerüen sehol nem találom a helyem? Pedig már utaztam és éltem néhány helyen, még ha az életkorom ezt nem is feltételezné rólam. Az "öngyilkossági kísérletekböl" és hajlamokból is "kinöttem" már. Képtelen vagyok rájönni mi velem a probléma... Azt leszámítva, hogy rossz világra születtem. Miért az a "divat" manapság, hogy az az elfogadott, ha minden nap/hétvégén elmész és jól lerészegedsz, annyi sráccal kavarsz egy este alatt, hogy nem is emlékszel rájuk és 28 kiló smink van rajtad? Ez a mai elvárás a lányokkal szemben? Öszinén! Mert akkor sajnálom, én életképtelen vagyok... Végül is kinek kellene egy zárkózott, búslakodó, kockulásra hajlamos lány? :(

2013. máj. 29. 18:55
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Ha akarsz beszélgetni írj :D 18/f
2013. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16%
sztem a kérdező CSÚNYA. persze most elkezdi mondogatni, hogy nem. Képet meg nem küld, de ez is jelzi, hogy ronda és nem akarja, hogy igazunk legyen
2013. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
100%
Első kommentelő egy köcsög. Én is wow-oztam évekig, de csak aréna -pvp. Akkora kockának nem éreztem soha magam. Volt barátnőm, edzőterembe is eljártam, tanulás rovására sem ment soha. Sőt néhàny mai napig tartó barátság is akkor kezdődött. Pár nagy SZÉP lányt is megismertem a játékban, akik IRL is jó csajok, nem csak a neten. Jó időszak volt, skypeon eldumálgattunk, mentek a poénok.. Szerintem mind1 volt, hogy a facebookon frissítem a news feeded percenként, vagy wow.. igen ha leülsz a facebook elé órákra akkor is kocka vagy.. period!!
2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem sírj tovább és sajnáltasd még magad 3-4 évig, persze évente írj ki egy kérdést azzal hogy semmi sem változott. Megjegyezném nem is fog. Főleg nem 1ről a 2-re.


Amúgy a kérdésedet az utolsó mondatoddal sikerült is megválaszolni. Mindenkinek vannak problémái, a többség nem fog a nyakába venni még 1 óriási problémát.

2013. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Én egyszerü tanácsot kértem, ennyi. Tudom, hogy nem fog semmi könnyen megváltozni, de legalább próbálkozom. És kaptam néhány használható tanácsot olyan emberektöl, akik nem azzal a céllal járnak erre az oldalra, hogy kritizáljanak, hanem hogy segítsenek. Köszönöm nekik. És neked/nektek is kedves "kritikusok", trollkodásotok nélkül nem is lenne ugyanolyan ez az oldal.

A te kedvedért jövök egy év múlva is! ;)

2013. máj. 29. 23:23
 26/26 grettorotto válasza:
Na mi a helyzet azóta?:) egy év eltelt..
2014. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!