Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményetek a netes társkeres...

Véleményetek a netes társkeresőkről?

Figyelt kérdés
pozitív és negatív vélemények is jöhetnek, kinek jött össze kinek nem, esetleg tanácsok
2013. máj. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

2x próbáltam ki.

2. alkalommal valami kamu oldal volt a csaj olyan volt hogy átugrani könnyebb volt mint megkerülni. :'D

2013. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5X próbáltam ki eddig

5-ből 3X komoly kapcsolat lett belőle

2013. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétszer próbáltam ki én is, nem jött be. :S Találkoztam onnan egy sráccal és nem jöttem ki jól belőle.
2013. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem cska pozitív :)

vissza is írogattak sokan, sőt már a 2. barátnőmmel vagyok akit neten ismertem meg. (vele már 11 hónapja)

én rosszat nem tudok mondani róla :)


22/F

2013. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tx:), és az első találkozások élményei, milyenek voltak?
2013. máj. 29. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
6 év 0 siker, volt pár randi, de semmi komoly.
2013. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Kétszer próbálkoztam társkeresővel, mindkét alkalommal kevesebb, mint 24 órát voltam fenn. Számomra sokkoló volt az élmény. Először az utolsó pillanatban kaptam egy normális levelet (előtte jött egy halom 1-2 szavas, esetleg 1-2 mondatos ostoba levél, tele helyesírási hibákkal...), azzal a sráccal mail címet cseréltünk, hosszasan leveleztünk, skype-oltunk, majd találkoztunk, és élőben annak ellenére is égbekiáltóan nagy csalódás volt, hogy már előtte láttam, hallottam, elég mélyen megismertem. Egy merő görcs volt kívül-belül. Aztán pár hete gondoltam adok még egy esélyt az internetes társkeresésnek, de gyorsan letettem a dologról, mert ha már valaki az "Ismizünk?"-nél többre ragadtatta magát tökéletesen írástudatlannak bizonyult. Ugyanez zajlott a chatfelületen. Úgy éreztem magam, mintha Patrikkal beszélgetnék. Biztos vagyok benne, hogy vannak értelmes, normális emberek is a társkeresőkön, de én nem találkoztam olyannal...:)
2013. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!