Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy közelítsek felé?

Hogy közelítsek felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban nagyon aranyos, mindíg rámnéz ha elmegy melletem, ma reggel volt ez csakhogy ma úgy gondoltam hogy odamegyek hozzá köszönök neki és elkérem a telefonszámát vagy beszélek vele vagy valami...De ma reggel azért nem ment mert nagy volt a tömeg énmeg nem szerettem volna követni. Aztán késöbb amikor sokan kimentek akkor láttam hogy ment valamerre de 2 barátnőjjével énmeg nem akartam követni pedig nagyon szeretném megismerni de jelenleg aztse tudom hogy hívják, nem tudom milyen osztályba jár, nem tudom hány éves és még azt sem hogy biztos nem utasít e el???? Segítsetek...Mit mondjak neki? Vagy ez így jó?: "Szia, tegnap láttalak és látom most ráérsz, gondoltam megkérdezem hogy mi a neved?" Segítsetek légyszives...16/F

2013. máj. 30. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyenes vonalú, egyenletes mozgással közelíts felé. :)

Amit kigondoltál jó lesz - de szerintem ne azt mondd, hogy "mi a neved", hanem "hogy hívnak" - barátságosabbnak hangzik.

Bátorság - legfeljebb nemet mond - na és akkor mi van.

2013. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja igaz, inkább "hogy hívnak" énis arra gondoltam de ezt írtam..:D köszi a választ :)
2013. máj. 30. 14:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem lenne bunkóság ha a telefonszám helyett a facebookját kérném el?
2013. máj. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!