Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy adjam az osztálytársam...

Hogy adjam az osztálytársam (fiú) tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

mindig tőlem kéri el a leckèt chaten de élőbe nem igazán dumálunk max. sulitémában

szerintem tetszem neki,ugyanis napi rendszerességgel rámír,de ott is mindig csak a suli a téma..szeretném ha ennél több lenne .


2013. máj. 30. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Bökködjed facebookon.
2013. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kinyitod a szádat és elmondod neki...plain and simple.
2013. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hívd el moziba vagy cukrászdába vagy mit tudom én..ha hajlandó veled kettesben csámborogni akkor csak tetszel neki...csináltok még néhány közös progit aztán rámosolyogsz aztán finoman kinyitod a szád és.......................................................................................:DDDDDDDDDDDDDD

CSAK SZÓRAKOZOM

és elmondod neki,hogy mit érzel,max lesz egy vacak élményed e téren,ha ő nem így érez,de elvégre egyszer élünk..elég hülye megfogalmazás.....LOL

2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem hangzik rosszul,de az nem gáz ,hogy ő a fiú én meg a làny és én hívom el a srácot moziba?! :D
2013. máj. 30. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok....srác....szóval magamból kiindulva nem,nekem nem gáz,meg más haveromat is volt már olyan hogy......

szóval......valakinek kezdeményezni kell, vagy neked vagy neki.......egy próbát megér,nem veszítesz semmit....;)

De tényleg!!

2013. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát ha te mondod ;)
2013. máj. 30. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
én mondom a BÖLCS 3-as.....szóval annyi vagy ennyi...ÉLJ!!:D
2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!