Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak enge kerget az őrületbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak enge kerget az őrületbe ez az alfahím elmélet, az, hogy minden lánynak alfahím kell és emiatt a félénkebb, csendes, visszahúzódó, de rendes fiúknak nem lehet barátnője, mert nem is tudnak hozzájuk vonzódni a lányok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem csak téged.:)
2013. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem tetszik, mert erősen általánosít. Holott az emberek nem gondolkodnak és éreznek egyformán. Van, aki például az okos, szellemes srácokra gerjed. Van, akinek a külső nem igazán fontos, huszadrangú dolog. Nem szép dolog elkedvetleníteni a fiúk/férfiak egy csoportját, és ugyancsak nem szép meghazudtolni a lányok/nők egy csoportját. De nem kell az ilyen elméleteket komolyan venni.
2013. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Csak annyira igaz, mint az, hogy a fiúknak csak az 50 kg alatti, lufimellű, szőke, kékszemű bombázók jönnek be, úgyhogy a molett/pattanásos/szemüveges/kismellű lányok nem kellenek senkinek.
2013. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
#3 na jó, amit te írsz, az azért egy kicsit kevésbé igaz mint a fenti állítás
2013. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
De, nekik is lehet barátnőjük. Ez sosem tagadta senki. Viszont egy nőnek erős, férfias férfi kell.
2013. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
#5 szóval akkor hogyan egészítenéd ki a válaszodat, hogy ne kerülj ellentmondásba saját magaddal?
2013. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6-os: Én nem az ötös vagyok, de azért kitalálható, hogy arra céloz, hogy egy csendes, visszahúzódó férfi is lehet nagybetűs FÉRFI. Annyi a lényeg, hogy az "alfahímek" között több ilyet lehet találni. De ez a lényegen nem változtat.
2013. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#7 akkor jó, én például ezt úgy értettem, hogy attól még az ilyen fiúk barátnőjének annak ellenére, hogy a barátjuk nem alfahím, alfahím fog kelleni, adott esetben akár otthagyva a nem alfahím barátjukat
2013. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8-as: Igen, végül is így is értelmezhető, de szerintem a másik opcióra célzott.:)
2013. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg embert nyomaszt. Ez az oka annak is, hogy olyan sok a lelki beteg, önbizalomhiányos ember; mert egy sokszor elérhetetlen, távoli eszményképet tesznek eléjük, amivé válni nem tudnak és gyakran nem is akarnak.

És nekik mégis azt sugallják, hogy vagy te is ilyen leszel vagy semmit nem érsz.

2013. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!