Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok tanácsot adni?...

Gtagal kérdése:

Tudnátok tanácsot adni? Szeretnék járni eg csajjal de nem tudom hogy juthatnák úgymond "közelebb".

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 20:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lássuk.....mennyire ismered az illetőt?hacsak látásból,akkor kezdj vele társalogni,legyél hozzá közvetlen,ha már ismered akkor flörtölj vele.pár kedves szó után a reakcióból már sokminden kiderül,hogy egyáltalán van e esélyed.És ha van esély akkor elhívhatod egy randira.
2013. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13/f vagyok.Ès most jöttünk oszt.kir ről ès elèggèbsokat szinte egész nap vele voltam.Nem tudom tudod e de ilyenkor nehèz mert ha megtudják cikiznrk :(Vártam hogy mikor van egyedül de nem láttam igazán.Most suliban kell folytatnom.De köszi.Ha mèg tudsz segiteni megköszönnèm
2013. máj. 31. 20:32
 3/12 anonim válasza:
A cikizés az iskolában elkerülhetetlen így édesmindeggy hogy épp azért mert nem csajozol vagy mert hogy igen.Akkor inkább azért cikizzenek,mert nem vagy nyámnyila és csajozol,a többiek meg hadd irigykedjenek!Az hogy osztálykiránduláson együtt lógtatok az eléggé jó jel.Ne hanyagold el a lányt ezután sem.Ha társaságban vagytok,nem para,nyugodtan ülj mellé és kezdeményezz egy beszélgetést,de csak vele,a többiek hadd beszéljenek amiről akarnak.A lényeg hogy minden nap tartsd vele a kapcsolatot a suliban és facebookon is (mert hát ezért is van) és pár nap vagy max 1-2 hét és elhívhatod egy suli utáni sétára (fagyi,vagy valami gyorskajálda vagy egyszerűen sima sétálás egy parkban).Ott már nem fog zavarni titeket senki.És mondom ne zavarjon hogy cikiznek,legyél merész és ne foglalkozz másokkal! :)
2013. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Megpróbálom de nem tudom ilyenkor miről beszèlgessek?Meg most mondta hogy fevették suliba máshová:(pedig minden percben az eszemben jár.Talán ha mèg suli vègèig fel tudnám szedni talán jó lenne.Azèrt köszi.Attól tartok hogy túl nyomolúsnak fog tartani ès azt nem akarom.Mèg kène tanács!Köszönöm hogy segitetek.:)
2013. máj. 31. 21:55
 5/12 anonim válasza:

Nem kell nyomulnod,az nem is jó,elijesztheted vele.Nem kell rögtön arról beszélni hogy te járni akarsz vele.Meg ne is így kezd.Kérdezd az új suliról,filmekről,derítsd ki hogy őt mi érdekli.Említsd meg hogy csinos,vagy hogy szép a fülbevalója vagy jól áll a haja kibontva,vagy csekkold a nike cipőjét,meg ilyenek :)

igyekezz olyan dolgokat észrevenni amit eddig te sem láttál.és azt dicsérd,biztos jól fog esni neki.

vagy kérdezd az utolsó matek dogáról,hogy mekkora szívás volt az 5. példa.említsd meg hogy jól érezted magad a kiránduláson vele.megismételhetnétek kettesben is.(ezt majd akkor ha már belejöttetek a dumálásba,pár nap kell hozzá).említsd meg hogy sajnálod hogy másik suliba lelép,pont most amikor kezdtek barátkozni.amúgy hogy haladsz/haladtok? :)

2013. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Ja jól állunk ma is dumáltunk a haját már mondtam neki.Meg kèrdeztem azt hogy mit csinálna sok pènzel.Aztmondta belülről tetszem neki de nem vagyok atom vagány nő csábász.Így nehèz.Szerinted megtudom hóditani csak a kedvessèggemel?
2013. jún. 1. 23:48
 7/12 anonim válasza:
Nekünk nőknek nagyon sokat számít a kedvesség,az őszinteség.De sztem minden nőnek fontos a külalak is.Igyekezz magad karbantartani.Foglalkozz magaddal többet.Ápolt haj,arc,körmök. Öltözködj divatosan.A reggeli mosakodást,fogmosást ne felejtsd el soha!A csippás szemek nem éppen vonzóak.Én megnézem a fiú fülét is.Aki rendesen pucolja,az igényes és igen,nekünk ez is számít.Legyen nálad rágó,kaja után valóban jól jön és soha nem tudni mikor lesz az első csók :P Aztán,remélem nem kell mondanom hogy használj dezodort,mert ti férfiak eléggé tudtok izzadni,plusz egy igen jó "parfümmel" (vagy nem tom nektek mi az) bárki fejét elcsavarhatod egy pillanatra :) Aztán nem tudom milyen testalkat vagy,ha ducus,akkor állj neki gyúrni,ha vékony,nos akkor is :D Én mondjuk szeretem a kis pocakot,de nem tudom a csajnak mi jön be,azért jobb ha szexisebb vagy. :) egyenlőre ennyi jutott eszembe
2013. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
amúgy hány éves vagy és mire gondoltál az alatt hogy nem vagy nőcsábász?
2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
13/f ès azt hogy nem a legmenőbb pasi vok a sulibaól èrted
2013. jún. 2. 21:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi hogy segitesz jó fej vagy.:D
2013. jún. 2. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!