Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne egy csúnya,...

Hogyan lehetne egy csúnya, alacsony fiúnak, cuki, aranyos, alacsony, pici barátnője? Mit kell ehhez nyújtani a lánynak?

Figyelt kérdés
Legutóbb is olyan édes, pici, aranyos kislányt láttam egy sráccal, megszakadt a szívem, egy ilyen édes kislányt én is akarok magamnak, olyan édes, ölelgetném, csókolgatnám folyton. Mit kell ehhez csinálom, ha nem vagyok adonisz, se magas, se ritka jóképű, csak ilyen kis nyomi, aranyosnak tartott fiúka?
2013. jún. 1. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a The First Time című filmet, a főszereplő szöszi láttán minimum elélvezel.
2013. jún. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látom önbizalomhiány az viszont van rendesen, ezt kéne először leküzdeni, és utána gondolkozhatsz a részleteken.
2013. jún. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon pedóra sikeredett ez a mai irományod.
2013. jún. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!