Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek bejön az ilyen...

Lányok nektek bejön az ilyen pasi?

Figyelt kérdés
- hívő de nem vallásos, ezoterikus, kedves, helyes, testbeszédolvasó, kifinomult, empatikus, szerény, tisztességes, jámbor, tisztességes, szüz de vidám erös és független, és csak az igazit várja egyébként csak flörtöl, és nem nyomul, önzetlen inkább a csajok nyomulnak rá már elsö látásra is:)
2013. jún. 1. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem nekem kell felszedni,akkor bejön.:))
2013. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Én komoly kapcsolatot keresek, erre sajnos egy szűz fiúval esély sincs, mert ők általában nem elégszenek meg azzal, hogy csak egy nőjük legyen egész életükben. Később úgyis felteszi magának a kérdést, hogy vajon milyen lenne más nőkkel, és ha a csajok még nyomulnak is rá, akkor meg is fogja tudni. Nekem meg nincs szükségem arra, hogy megcsaljanak. Bocsi. :)
2013. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szűz de vidám" OMG -.-

Kicsit sok lett az önfényezés, szóval tuti van valami gáz a háttérben, nem hiszem, hogy így fogsz itt becsajozni

2013. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bemutatkozás kb. olyan, mintha egy homokos bölcsész írta volna...
2013. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az itt felsorolt jó tulajdonságokat osszuk el minimum néggyel :D

És adjuk hozzá a következőket:

-azt hiszi ő Jézus fia

-el van tévedve

-félénk és besz*ri

-pici a kukaca és gyorstüzelő

Biztos, hogy nem stimmel vele valami

2013. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a papokra is igaz, így ebben a formában.
2013. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért mindenki csak a jó dolgokat írja le magáról? Ezt annyira utálom...

nálam lánynál pont az az előnyös, ha egy fiúnak is ugyan úgy vannak hibái, negatív tulajdonságai, persze nem mindegy milyen mértékben. Én nem vagyok tökéletes, ő sem legyen az, mert akkor úgy érezném, hogy meg kell hogy feleljek neki.

Amúgy igen, kicsit sok az önfényezés, nekem ezért nem a válaszom.

2013. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kár hogy nem mert én ilyen vagyok, najo talán kivéve a szerényt de harcolok a gög és a szexuális izgalmak ellen, mert amikor nyíltan flörtölnek vagy legalábbis elfogadnak a legszebb csajok is ezt nagyon nehéz megtenni, de legalább egyik csaj sem kezdeményez elvböl, akkor lenne baj :)))


Amugy 2-3 év meditálással + Isten visszaigazolásával lehet ilyen lelki értékeket szerezni, és az már csinál olyan kisugárzást amit elsö látásra mindenki észrevesz, a gyerekek és babák leginkább, de az öreg, a tini, a felnött is :D


Ja és ezeket igaziba nem mondom el soha senkinek csak itt most incognitoba, mert oriási tabutéma és csak lenéznének oltogatnának miatta, müködik ez önmagában is:P

Jézus is elmondta és keresztre feszítették, de itt örömmel tölt el ha valakinek felfordithatom a gyomrát XD


na csö:)

2013. jún. 1. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te most Jézus reinkarnációjának képzeled magad vagy mi van itt?
2013. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!