Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzés, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés, mikor megtu. Djátok, hogy egy ronda, kövér lány belétek van zúgva/ tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Rossz érzés? Ha eddig nem undorodtatok tőle, akkor mostmár igen? Megutáljátok, kerülitek? Vagy csak ezt is bóknak veszitek, mint a többit?
2013. máj. 13. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a kövérsége miatt volna ronda, egyébként széparcú, én szivesen lepaktálnék vele. De ha arcra is bányabanya, akkor csak bóknak venném, aztán elszaladnék. F.27.
2013. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem undorodok meg tőle.
2013. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jó érzés mert legalább lesz kivel dugni,ennyi
2013. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Menedzser ***** válasza:
Fú tavaly rám tapadt egy ilyen a szalagavató előtt elég kellemetlen volt hogy engem keresett minden szünetben. Szerencsére a buszmegállóban nem talált rám mert el robogtam a tragacsomon :D
2013. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nagyon felemelő érzés lenne. Bár teljességgel kizárt, ugyanis a külsőm miatt még az ilyen lányok sem képesek belém szeretni.
2013. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer, hogy egyik oszt. Társam elmondta, hogy tetszem neki. Nem volt ronda, de szép sem, de nem ez a lényeg. Kedves volt, rendes, de nem az esetem. Ezt meg is mondtam neki korrektül, és ő elfogadta, de látszott rajta, h csalódott volt. És én ezt utálom. Nem szeretek bárkinek fájdalmat okozni, mert én olyan típus vagyok, akit sokáig emészt a bűntudat. Szóval, a kérdésedre válaszolva ugyanígy cselekednek ducibb lányokkal is, ha nem tetszenek. Fáj, de inkább fájjon, és legyek vele őszinte, mint hamis reményekkel táplálni az érzelmeit. Szerintem. 15/F
2013. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább őszintén mondanám el neki, hogy nem jön be, nem kell lepaktálni bármilyen nőnél. Ilyenkor azt nem értem, hogy aki kövér az miért nem csökkenti az étel bevitelt és miért nem mozog, nem kell hogy folyamatosan sportolnia csak mozogjon, én is kövér voltam de tettem is ellene.
2013. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!