Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet valami egy 16 éves fiú...

Lehet valami egy 16 éves fiú és egy 19 éves lány között?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság
2013. jún. 2. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet..

Bár én soha nem jönnék össze fiatalabb sráccal, főleg úgy, ha én épp az egyetemet kezdem (nagy bulik, jó pasik,férfiak), Ő meg a gimi 2. osztályában tököl.. De embere válogatja.

22/L

2013. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22/L elég nagy ribanc lehetsz
2013. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, távolság. Azon belül pedig számos objektum.
2013. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nevezz, aminek akarsz! :) Elolvasom, konstatálom, és pont. Nem hat meg :) By the way, feltételes módot írtam, nem mondtam, h magam is egyetemista lennék. BTW, 4 éve boldog, harmonikus párkapcsolatban élek, egy 5 évvel idősebb férfival. Persze, ehhez sincs semmi közöd. :) A mai egyetemista lányokat pedig jól ismerem, és tudom, h egész idő alatt buliznak, és pasiznak. Na pá :) (a 22 éves rib@nc)
2013. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet... Egy próbát megér!
2013. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Termann, ha nem érdekel, miért küldöd a privát üzenetet?
2013. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nemhiszem
2013. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Buran válasza:

Lenyűgöző a válaszadók nézőpontja...


Szóval szerintem simán lehet :)


Salvador Dali és asszonykája közt pl. 10 év volt, mégis kihaltak egymás mellől (Az életük már más kérdés), pedig a nő volt az idősebb.


Mindig mindenki jön azzal, hogy a kor (pláne 3 év) nem számít, persze, csak akkor, ha a pasi az idősebb.


Szerintem simán lehet. Nincs vele semmi gond, csak nem kell konzervatívnak lenni és kész.



Az első válaszoló írása biztos fog egy kis port kavarni. Pedig ha srác lenne, és így gondolkozna akkor ő lenne a remek csávó. Sajnos a XXI. században is tartja magát ez, és soha nem fogunk előrébbre lépni, ameddig a női és férfi szerepek egyenlőséget nem kapnak (hisz a csaj még mindig ribanc, ha sok az ex, de a srác akár minden este más lánnyal szórakozhat...)

2013. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22L magyarázkodni kár. Messziről jött ember azt mond, amit akar....
2013. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy 16 éves fiú, és egy 19 éves lány között 3 év lehet
2013. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!