Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz, ha egy...

Szerintetek gáz, ha egy ötödikes lány tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Szívesen megismerkednék vele, csak attól félek, hogy az osztálytársaim ki fognak gúnyolni miatta. Mit tegyek, ha ez történne?


14/F



2013. jún. 2. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Te az osztálytársaidnak akarsz megfelelni? Ne! /azért remélem nem általános iskolai ötödikes?/
2013. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj össze vele,tartsd a pórázodon,amikor kicsit idősebb lesz akkor érdemes próbálkoznod nála.

Én várnék még vele 3 évet.

15f

2013. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem is az hogy gáz de még nagyon éretlen.
2013. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Volt már elötte kapcsolatod nálad fiatalabb lánnyal ?
2013. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne az osztálytársaidnak akarj megfelelni. Hanem magadnak. És gondolj a csaj helyébe mennyire örülne ha egy 14 éves megismerkedne vele. És ezt onnét tudom h éppenséggel én is egy 5-es lány vagyok. És hidd el ettől még nem értetlen szóval lehetnétek együtt csak még nem komolyan vagy ha meg karod csókolni stb. akkor várd meg h ő készen áll-e de am ezzel semmi baj nincs sztem. Osztálytársaim is csomóan jártak egymással pedig 5.-esek
2013. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne törődj az osztálytársaiddal! Semmi gond nincs azzal ha azzal a lánnyal leszel együtt. De előbb tényleg kérdezd meg, felkészült-e, ezelött bármit tennél
2013. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!