Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatok egy kifejezette...

Hol találhatok egy kifejezetten nagyon romantikus és elvont nőt?

Figyelt kérdés

Kifejezetten olyan nőre vágyom, aki a végletekig elvont, amolyan 18. századi romantikus regényekbe illő kapcsolatot szeretne egy férfival persze modern viszonylatban:D Aki szereti a művészeteket (nem kell hoyg maga is művész legyen), a mély érzelmeket...pl. szereti ha udvarolnak neki és figyelmes vele a srác, ha az ágyban nem csak vad szexet akar, hanem gyengéden is szeret szeretkezni, ha sokat utaznának, szeretne ősszel sokat sétálni, nyáron elutazni "titkos" helyekre és csónakázni egy tavon, vagy elmenni egy jó étterembe és utána színházba, átbeszélgetni estéket egy pokrócon a csillagok alatt, közösen sütni-főzni valamit amit mindketten szeretünk pl. olasz kajákat, megtalálni a saját helyeinket a városban ahol nincsenek sokan és belátjuk a várost:), télen pedig karácsonyi vásárokba járni, forralt bort inni és úgy általában rengeteget nevetni.

Vannak még olyan lányok akik ezeket szeretnék és ha igen hol találhatom meg őket?


2013. jún. 3. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindjárt elhányom magam... :D
2013. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állj le az anyaggal barátom!
2013. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lány vagyok, és még művész is, de van barátom.
2013. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és mellesleg utálom az "elvont" szót és legszívesebben a levegőt vonnám el azoktól, akik ezt használják.
2013. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szintén párkapcsolatban. Én a neten lettem "megtalálva". :D Nem társkeresőn, hanem közös érdeklődési kör révén.
2013. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor te is úgy, mint én. :-D Amikor láttuk last.fm-en a piros csíkot és hogy a compatibility SUPER akkor tudtuk, hogy oké, ebből lesz valami. :-)
2013. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hmm jó ötlet nekem is van 3 éve last.fm-em körül nézek ott:D

kösz a tippet:)

2013. jún. 3. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsmit és ha gondolod átlökheted priviben és bejelöllek, hátha van nálad valami fincsiség, amit még nem ismerek. :-)
2013. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hüha.. én pont ilyen vagyok és ilyen pasit még nem találtam :)
2013. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!