Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most ezt hogyan mondjam el...

Most ezt hogyan mondjam el neki? Nagyon félek. (többi lent).

Figyelt kérdés
Na az a helyzet hogy van egy fiú aki kb. 6hónapja nagyon tetszik.A probléma annyi hogy nem igazán ismer csak néha beszélünk és nap mint nap találkozunk edzésen.Ha jól tudom,nemrég szakított a csajával.Csak annyi a probléma hogy valójába nem merem bevallani neki h mit érzek...itt az év vége és lehet hogy szeptemberbe nem egy helyen fogunk edzeni!:( így nem láthatom..most bevalljam neki?vagy mit csináljak?alig van önbizalmam.Ja és én 13/L ő meg 14/F, Értelmes válaszokat várok.:)Köszönöm.

2013. jún. 3. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ideje lefeküdni.
2013. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Kafa,13 and 14.....

jók vagyunk Magyarország,így tovább

2013. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
?O.O attól hogy 13 vagyok,nem lehetnek érzéseim? "Jók vagyunk,Magyarország!"..
2013. jún. 3. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan,mondd el neki,ha már úgy is év vége,nincs sok veszíteni valód
2013. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan dolog amiben nem lehet tanácsot adni, max biztatni. Ez a korosztályod tűzkeresztsége: oda menni és elmondani neki mit érzel. Én szorítok, hogy pozitív legyen a visszajelzés.
2013. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kis aranyosak ^^
2013. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az értelmes válaszokat!:D
2013. jún. 3. 23:08
 8/9 anonim válasza:
Velem is ez volt, csak egyszer kell átesned ezen, én most 14 éves vagyok, eddig 1 lánynak sem mertem elmondani az érzéseimet, hogy mit gondolok róla, de ha egyszer átestél rajta, már nem fog érdekelni, hogy más mit gondol rólad, a lényeg hogy ő tetszik, és kész.
2013. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kis maszatok.
2013. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!