Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fontos kérdés. Válaszolhat...

Egy fontos kérdés. Válaszolhatnak akár fiúk is a tapasztalataikból!?

Figyelt kérdés
Utcán vagy tömegközlekedésen leszólítva egy lányt, az már neki túl tolakodó? Vagy ha mégsem jön be neki a fiú, illedelmesen elküldi? Lányok, ez jó érzés az önbizalmatoknak, önbecsüléseteknek?

2013. jún. 4. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tömegközlekedésen sosem szólítanék le csak úgy egy lányt, max ha látom rajta hogy bejövök neki.
2013. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát haver, ez nem nagyon fog összejönni bár ha megpróbálod jár a nice try, meg a Bátorság Érdemrend.


De tömegközlekedésen vagy az utcán nem lehet ilyet csinálni. Meg munkahelyen se. Boltban sem. Kajáldában sem. Könyvtárban, színházban sem. Plázában sem. Diszkóban értelmetlen oda csak ribik járnak.


Szóval nem sok hely létezik ahol lehet... Hacsak nem te vagy Svárcenegger-Pitt-Csáknorisz-Dicaprió-Bánderász-Kaszanova-Gombiván-Travolta-DeNiro és Al Pácsinó összegyúrt klónja.

2013. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Xenop, hát ez hatalmas volt :D

Tudom, hogy színvonaltalan szórakozóhelyeken szinte lehetetlen normálisat találni, de ennyire azért ne legyél optimista :))

2013. jún. 4. 10:41
 4/7 anonim válasza:
ez csak a megszólításon múlik! ha nem vagy egy hülge strehber, nem sír le rólad hogy b.zi vagy, bárhol, bárkit megszólíthatsz. persze nem modortalanul.
2013. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a továbbiakban írjatok nemet és kort is. köszi
2013. jún. 4. 10:47
 6/7 anonim válasza:
50/f
2013. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tolakodó, csak akkor, ha látod rajta, hogy nagyon nem akarja, hogy odamenj. Erre a következő jelek utalhatnak: könyvet olvas, zenét hallgat vagy egyszerre a kettőt.

Ezt magamból kiindulva írom, mert ezeket szoktam csinálni én is, kizárom magam a világból.

De ha egy nyitottabb lányhoz odamész normális szöveggel, határozott fellépéssel, még sikerülhet is a dolog.

25N

2013. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!