Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 18 éves fiúnak milyenek...

Egy 18 éves fiúnak milyenek az elvárási egy nála fiatalabb lánnyal szemben? 14/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
szex szex szex:D
2013. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, de a legtöbb azért egy idő után majd elvárja a szexet, néhány talán idő előtt, a maradék pedig azonnal.
2013. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Legyen vagy 16 eves
2013. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Szavazz le, de nem trollsagbol irtam!

17 evesen egyszer jartam egy 14 eves lannyal,,,, 4 hetet... egyszeruen nem... nyilvan emberfuggo, de boven gyerekesnek tunt meg a viselkedese.. (es az egy dolog, hogy magatol benyult a gatyamba, ez talan meginkabb ostobabb viselkedesrol tanuskodik)

Rrettnek gondolja magat, es talan (bar eleg ritkan) az is, de ez meg messze nem eleg...

Az, hogy szex kell, az egy dolog, de ha Te nem csak dugni akarsz vele, akkor nemhiszem, hogy sokaig elne a kapcsolat, mert egeszen mas vilagot el a ket ember..

2013. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyen komoly, kedves, megbízható. És SEMMI áron ne csaljon meg.
2013. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!