Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti megijedtek, ha egy...

Fiúk, ti megijedtek, ha egy lánynak kicsit kesernyés, szatirikus humora van, és szókimondó, határozott, erős egyéniség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 22:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
31%
Nem, csak elkönyvelem magamban, hogy ő sem érdekel.
2013. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
és, ha szabad tudni, miért nem?
2013. jún. 4. 22:12
 4/42 The Other ***** válasza:

A kesernyés, szatirikus humort tudom ám szeretni, és az se zavar, ha határozott.


Viszont a "szókimondó" tulajdonság nem kifejezetten szimpatikus. Se abban az értelemben, hogy akkor is beleugat valamibe, amikor nem sok köze van az adott dologhoz. Se akkor, ha nem bírja moderálni magát és emiatt képtelen kulturáltan kifejezni magát...

2013. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
a szókimondó nem hiszem, hogy ezt jelentené.
2013. jún. 4. 22:20
 6/42 anonim ***** válasza:
Nem
2013. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
33%
Mert irritál ha egy nő ilyen. Nekem a finomabb nők az eseteim. Meg nehogymár egy nő akarjon irányítani. Viccnek is rossz.
2013. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Ha egy nő határozottabb, az nem jelenti azt, hogy feltétlen irányítani akar.

A szókimondó pedig azt, hogy nem rejtegeti a véleményét.


Kérdező: ne aggódj, sokaknak bejön ez a típus. Én is ilyen vagyok és a humorom is ilyen, csak sokszor durva, de így is mindig találtam magamnak párt. Az intelligensebb pasiknak ez bejön.

2013. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Azért kicsit elkeserítő, hogy sokaknak a szende p*csák jönnek be. :( Pedig azok aztán az igazi manipulátorok :D
2013. jún. 4. 22:34
 10/42 anonim ***** válasza:
23%

Elhiheteted én sem vagyok hülye; de ismerem ezt a típust, amiket ezekkel a címszavakkal lehet illetni.


NEM NŐIES

2013. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!