Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti megijedtek, ha egy...

Fiúk, ti megijedtek, ha egy lánynak kicsit kesernyés, szatirikus humora van, és szókimondó, határozott, erős egyéniség?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 22:09
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
64%
És már előre látom h a fejemet próbáljátok majd venni, ahelyett, hogy elfogadnátok egy veletek ellenkező véleményt.
2013. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

10, miért, te férfias vagy?

A nőiesség annyiféle, ahány nő van...

2013. jún. 4. 22:36
 14/42 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi, megmondtam. Egyől jön a támadás. Igen, az vagyok, köszi.


Amúgy nincs igazad. Hogy lenne már minden tulajdonság nőies? Szerintem ezt nem gondoltad át....

2013. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Nem ezt mondtam. :) Azt mondtam, hogy a nőiesség sokféle, de kár ezt bolygatni, mivel szemlátomást nem érted, mit mondok.


De amennyiben neked a szende "jaj drágám te vagy a napisten fia" nők tetszenek, sok sikert, ízlések és pofonok. :D

2013. jún. 4. 22:42
 16/42 anonim ***** válasza:
55%

Látod: ez már jobban bejön :))))


Gyakorlohatnád :P :DDDDDD

2013. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Súlyps önértékelési problémáid lehetnek, ha komolyan egy ilyen guminőre vágysz. :D
2013. jún. 4. 22:45
 18/42 anonim ***** válasza:
39%

Mert, aki szende, az már guminő, ugye? :) Nem tudom miért állok le beszélgetni egy ilyen ostoba nővel...


Az utolsó szó bezzeg most is kelleni fog, meg az h beszólj. Kinek kell ilyen nő, most komolyan?

2013. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként köszönjük, hogy bemutatkozál, akinek keveset mondott a cím, mostmár könnyebben el tud képzelni :)))))))
2013. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
71%

A kesernyés, szatirikus humor elégedetlenséget sejtet, ami egy darabig vicces lehet, de hosszú távon nagyon fárasztó. Olyan "Neki semmi se jó?" érzés jön az emberre. Fanyalgó, kiégett, irigy beszólásokkal kompenzáló ember sajátja. Semmiképp sem egy boldog ember része.

A többivel nincs baj, feltéve, hogy nem fordulnak át ordenáré, akaratos, hisztigép stílusba.

A nőiességgel kapcsolatban részben igazad van, csak nem biztos, hogy a te védekezésből (önbizalomhiány?) felvett viselkedésed tetszik-e valakinek. Az igazán jó nőnek nincs szüksége sem szókimondásra, sem keserű humorra. Az igazi nő megjelenik valahol, és csend lesz körülötte.

Szóval nem, nem ijesztő. Nem félnek tőle a fiúk. Cikinek tartják.

2013. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!