Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Reszeg csokolozas ismeros...

Reszeg csokolozas ismeros sraccal, erdekelhetem meg vagy leirtam magam?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki mar egy ideje nezegetett, ez tunt fel nekem es igy vettem eszre. Egesz aranyos, napi szinten talalkozunk.


Mult heten kozos tarsasaggal mulattunk, es hat sajnos legnagyobb banatomra az alkohol a szokottnal jobban hatott ram... Odaig megvan az este hogy a sraccal beszelgetek sokat, apro flortok, neha szemezes. Aztan hajnali 3-kor rendelt nekem valami eroset, ami utan filmszakadas reszemrol. Vedelmere legyen mondva, hogy maganak is rendelt ebbol, illetve nem sokat ittam elotte (oke azert eleget, de azert ezt nem vartam magamtol). Onnantol apro kockak vannak meg, hogy vele dumalgatok, egyszer talan mintha csokoloztunk volna - de hogy ez fel perc vagy 1 ora volt az passz... basszus meg az is remlik hogy elesek az utcan, szoval maga lehettem a gyonyor, es onnnan tiszta hogy reggel 5-kor setal velem haza, hogy visszakiserjen.


Vasarnap delben ramirt facebookon, de dolgom volt es nem tudtam visszairni, illetve utana meg 4-kor is irt, de erre se reagaltam. Csak hetfon irtam ra, hogy talizzunk, jott is de ugy alakult, hogy ekkor nem tudtunk kettesben maradni. Azota meg kicsit megvaltozott. Huvos velem bar azert minden nap ugy alakul hogy beszelunk, de kozben keruli a tekintetemet. Viszont valamennyire ugy erzem ha elfordulok meg azert nez, szoval talan nem remenytelen total a helyzet.


Sracok! Van meg eselyem, vagy be lettem kategorizalva a "k*rva-gaz" csoportba ezutan az este utan? :S



2013. jún. 5. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
simán van esélyed, csak beszéld meg vele, hogy nem akartál ennyire berúgni és nem csak a lőre miatt érezted jól magad vele.
2013. jún. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez semmi bárkivel előfordulhat,csak ne csinálj belőle rendszert.Csókolódzás nem nagy dolog, persze ha meg is döngetett volna és arra se emlékeznél az már érdekesebb lenne.
2013. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megcsókoltad részegen, majd kétszer is kapcsolatba próbált lépni veled, neked pedig annyi időd se volt, hogy annyit írj, hogy örülsz, hogy írt, de most nem érsz rá. Magyarul nem érdekel. Ezután még te nem érted, miért nem ugrál körbe!

Egyébként meg esélyed se lenne normális férfinél egy ilyen "filmszakadás" után.

28F

2013. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
biztosan letapizta és megnézte a muffodat is mikor részeg voltál. úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
2013. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

# 3. Hetfon amikor rairtam, elnezest kertem es elmagyaraztam neki miert nem tudtam valaszolni. Az utolso mondatodat viszont ertem es ertekelem hogy megirtad.


# 4. Ez viszont kizart.

2013. jún. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!