Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy nem is én vagyok igazából csúnya, hanem a közeg, a facebook a lehető legrosszabbak egyik a csajozásra, úgy értem, hogy a facebook a felszínes csajok gyűjtőhelye?

Figyelt kérdés
Csak, mert mióta a facebookon aktívan csajozom, azóta tapasztalom tömegesen, hogy a csajok csúnyának tartanak, azelőtt max a szakmunkásképzős buta lányok szóltak be, hogy de nagy orrod van, hihhi hi meg hahhaha, de ezt leszámítva még olyan eset is volt, hogy egy csajnak bejöttem és oda küldte hozzám a barátnőjét, mert ő félt kezdeményezni. Ja, persze csak ez az egy eset volt, amikor élőben bejöttem egy lánynak tutira. Volt még pár fura jel, de nem tudom biztosan, hogy tényleg tetszettem-e biztosan más lányoknak is. A facebookon csak nagyon kevés lánynak jöttem be eddig és mind olyan lány volt, akiket nem vettek észre sem a fiúk. Szóval szerintem a facebook azért se jó csajozásra, mert ott úgyis agyon vannak lájkolva a szép, vonzó csajok, egójuk így elszáll és ott csak a kivételesen jóképű, izmos fiúk tarolhatnak. De inkább az a lényeg, hogy mivel a sok buta lány általában egész nap facebookon lóg, így nagyobb eséllyel kerülnek el az értelmes, kedves, nem felszínes, kevésbé fiúkkal is szívesen ismerkedő lányok.

2013. jún. 5. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Facebookon csajozol -> kép alapján ítéled meg a csajt -> te papolsz a felszínességről.


Nem hülye helyzet ez kicsit?

2013. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a facebookon kell csajozni...
2013. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
I don't want to live on this planet anymore
2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólok, hogy Facebook-on ugyanazok az emberek vannak fent, mint akiket az utcán látsz.


17/L

2013. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, ha valaki facebookon csajozik.
2013. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem felszínes lányok nem léteznek. Sajnos ha valóban csúnya vagy, akkor nem kellesz egy lánynak sem, legfeljebb az intelligensebbek nem röhögnek ki. Amit meséltél, az pedig úgy lehetett inkább, h a barátnő magától ment oda hozzád, mert szívatni akarta a csajt.
2013. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Én nem a Facebookon élem az életem. Elmegyünk mozizni a barátaimmal, vagy ha otthon vagyok, akkor zenét hallgatok, olvasok könyvet. Nem azt mondom, hogy nincs face-m, mert van, és olyan heti 2-szer fel is megyek, de aki minden második nap egy új profil képet tesz fel, annak mégis milyen élete van? Az a baj, hogy a mai világban már mindenkinek csak a tökéletes jó, ha már van egy anyajegy a kezeden, már a francnak sem kellesz. Kezdünk nagyon függeni az internettől, a közösségi portáloktól, és a számítógéptől. Igen nem egyszer volt olyan, hogy meghívtam egy sörre egy átlagos srácot, és nézd meg, azóta is tartjuk a kapcsolatot. Oké szerelem nem lett belőle, de nagyon jó barátok lettünk. És nem azt néztem, hogy megvan e mind a 6 kockája a hasán, csak láttam a szemében, hogy ő baromi vicces srác. Amúgy elkalandoztam így a végén.:) A tanulság annyi, hogy szerintem ne a Fecebookon csajozz, hanem menj és éld az életedet.!
2013. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A facebooknak annyi haszna volt csak eddig, hogy egy csajt onnan sikerült randira elhívni aztán smároltunk és ő kértem, hogy találkozzunk többször is, nem egy szépség arcra, de legalább testre bejött és jól szopott.
2013. jún. 5. 17:01
 9/14 anonim ***** válasza:

"aztán smároltunk"; "jól szopott"


Mi van?

2013. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát szopott, hogy smárolnia kellett a sráccal, nemérted? :D
2013. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!