Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nekem tényleg csak úgy lehet...

Nekem tényleg csak úgy lehet valaha is végre barátnőm, ha megszedem magam pénzzel?

Figyelt kérdés
Most pályakezdő vagyok, nem rég végeztem a sulival és kéne valami meló, bár ezzel a végzettséggel nem sok esélyem van, de már egy minimálbéres melónak is örülnék. Talán, ha pénzes leszek a csajok is fognak végre vonzódni hozzám. Ha másért nem a pénzemért.
2013. jún. 6. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem igaz.

Se a párom se a családja nem gazdag,mégsem izgat hogy mennyi pénze van.

Csak azért mert nincs kisugárzásod vagy nem jó a stílusod nem kell rögtön azt gondolni hogy csak a pénzes pasiknak lehet barátnőjük.

2013. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen de van egy trükk ragassz az arcodra egy ezrest, mivel a nők a pénzbe szerelmesek és a nőstényállatok látása csak síkban érzékeli az objektumokat ezért azonosulni fogsz a pénzel és te leszel szerelme tárgya:) Sok szerencsét
2013. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Triplázódni fognak az esélyeid.
2013. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm deákkal tekerte körbe rudit és úgy szedett föl csajokat, ha nagyon kilátástalan a helyzet javaslom, hogy keresd fel a rosszlányokat. Ha még ennél is reménytelenebb a nyugati aluljárót. itt takarékoskodhatsz is.
2013. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Veled nagy bajok vannak ha így gondolkodsz.
2013. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, úgy max prostit tarthatsz. Ha gy csajt csak pénzzel tudsz meggyőzni, az nem a csaj szégyene, hanem a tiéd.
2013. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj de, hogy akarsz pénzes lenni ha még munkát se nagyon találsz a végzetségeddel? És beéred a minimálbéres állással? Azzal még magadat is alig tudod fentartani , enni alig tudsz belőle.


A "pénzes" szó azt jelenti, hogy luxusban élsz és bármit meg tudsz venni a csajnak és itt nem az akciós üditőkre gondolok. Hanem több százezres ékszerek, ruhák, stb..

Egy randira spórolhatnál évekig a minimálbéres fizudból.



Szóval ha azt látod, hogy csak ez az egy lehetőséged van akkor sűrgősen kezdj el tanulni valamit amivel előre törhetsz mert így nem sokban reménykedhetsz.


Hajrá

2013. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!