Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még ebből valaha jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még ebből valaha jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az élettársammal 8 éve vagyunk együtt, van két kislányunk. Két éve elkezdtünk igen eltávolodni egymástól, csak a napi teendők, problémák maradtak, semmi közös program, szex csak havonta, az is 10 perces rutin-ő nem kívánja többször. A sors közel hozott az egyik régi szexpartneremmel, és megbotlottam, hosszas udvarlás után beadtam a derekam. Aztán rájöttem, hogy ez nem lesz így jó és megszakítottam a sráccal a kapcsolatot. Megpróbáltam felrázni a párommal a dolgokat, de minden próbálkozásom csődöt mondott. Fél évnyi próbálkozás után a helyzet egyre rosszabb lett, én újból találkoztam a másikkal, és azóta is találkozgatunk. A jelenlegi kapcsolatom pedig egyre rosszabb, most már én sem kívánom őt, az érintését sem, errefel ezt ő megérezhette, mert hamvaiból feltámadva nagyon figyelmes, kedves, ugyan közös programon azóta sem voltunk (2 éve nem) de nagyon igyekszik. Én viszont már nem tudom értékelni az igyekezetét, teljesen eltávolodtam tőle. Szerintetek lesz még ebből valaha normális kapcsolat? :(

2013. jún. 5. 08:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
2 gyereket szültél eltelt 8 év..kívánatos ,ápolt, dögös maca lehetsz ha havonta egyszer 10 percre elkap a manusz..sex partnerednek kényelemes aládver ,hazamegy,egy cseppet sem használ ki:)az nem lehet hogy veled van gond..kizárt mi?
2013. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan velem is van gond. Mondjuk ez egy érdekes megközelítés, hogy nyilván csúnya vagyok, azért nem szexel velem a párom. Nem vagyok csúnya.
2013. jún. 5. 09:02
 3/14 anonim ***** válasza:
nem. főleg hogy már nem szereted és megcsaltad. nem őt védem, mert nyilván későn kezdett el kaparni és nem adta meg amire vágytál. jobb minél előbb véget vetni, míg a gyerekek kicsik így könnyebben belerázódnak mintha már 8-10évesek lennének.
2013. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
nem jelentettem ki kategorikusan hogy csúnya lennél!!!!!egyszerűen amikor egy nő szül megváltozik a teste nem is kicsit...8 év az rengeteg rutinná válik minden,bárki bármit mond az ember nem monogám soha sem volt az..akik eléldegélnek 15-30 évet egymás mellett nos ők pont egymásnak valók..
2013. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, az rendben van, hogy az élettársam nem kíván engem, ez a dolgok rendje? Vagy hogy értsem ezt, amit írtál? Hozzáteszem, egyetértek, kizárt, hogy évtizedekig monogám legyen az ember.
2013. jún. 5. 09:20
 6/14 anonim válasza:
megváltozik a tested miután szülsz, 2 szer szültél nem kell részleteznem....nem törvényszerű de jelentős szerepe lehet abban hogy a sexuális étvágy csökken...mint ha nem a régi volnál:)tudod?van egy ilyen dal:)ennyi én így látom akinek meg csak sexre kellesz ő profitál, megkap elrendez mehetsz haza:)
2013. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, megváltozik a test, de az ő gyermekeit szültem meg, együtt vállaltuk őket. Nem gondolom, hogy minden kapcsolatban ez a normális, hogy szülés után minimális lesz az együttlétek száma. Vagy naív vagyok? Sok anyuka ismerősöm van, aki épp arra panaszkodik, hogy a férjük folyton szexelni akar és pihenni nincs idejük.
2013. jún. 5. 09:39
 8/14 anonim válasza:
kérdezek valamit..megismernél mint élsportoló..csak játszásiból 5 évvel később mikor felszednék plusz 35 kg sörhassal izzadósan büdösen kívánál-e?Szülés nyomai stfrigáka bőrön a logó kötényhas,logó mell stb stb nem egy vonzó dolog nekem sem kellenél ne haragudj:)
2013. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezen a vonalon maradva, összejössz egy modellel, szül neked 2 gyermeket, és a 2. után maradnak striák a hasán és megereszkedik a melle. Eldobod ezért őt magadtól? Itt nem az a kérdés, hogy én vonzó lennék-e neked, hisz nem ismersz. Igen kevés nő van, akinek a testén semmilyen nyomot nem hagynak a terhességek. Akkor szerinted senki se szüljön, hogy a párja számára kívánatos maradjon?
2013. jún. 5. 09:46
 10/14 anonim válasza:
Primitívnek tűnhet de fériként vizuális típus vagyok.elsősorban az ingerel amit látok hogy ezen számomra vonzó sexuális inger tárgyát képező személy és közöttem van e bármilyen kapcsolat ott és akkor 20.rangú.Fontos hogy ez az impulzus folyamatosan jelen legyen ez a magja a lényege egy hosszútávú sexuális alapokon nyugvó kapcsolatnak.A fiatal lányok ezt felismerve császárral szülnek,és nem szoptatnak,ezzel megőrizve a testük eredeti formáját amit ahogy te is írtad 100%osan ugyan nem tudnak, de eredményesebb mint egy hagyományos uton szülő,és szoptató anya teste.
2013. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!