Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy jobban...

Miért van az, hogy jobban kellettem addig a csajonak, amíg egyáltalán nem is próbálkoztam egynél sem, ilyen visszahúzódó, félénk, csendes, jófiú voltam?

Figyelt kérdés

Vicc, de akkor mikor ilyen nyominak mutattam mindenki előtt magam, volt olyan, hogy csajok magukhoz hívtak, tetszettem az egyiknek vagy például osztálytársam érdeklődött van-e barátnőm, nem is volt rossz csaj ráadásul, illetve volt egy másik szép csaj, aki gyakran fordult utánam a folyosón, ha meglátott a barátnője folyton nevetgéltek, mindig jeleztek valahogy, mintha érdekeltem volna őket, de annak a szép csajnak bejöttem szerintem, mert egyszer olyan bájosan rám mosolygott. Egyébként akkoriban annyira lúzer voltam, hogy még barátaim sem voltak, egyedül voltam, mégis olyan jeleket kaptam, amira más is azt mondta volna, hogy tetszek a csajoknak, vagy legalábbis erős a gyanú rá.

Ma meg több év után végre a sok nyomi év után úgy döntöttem változtatok és kezdeményezni fogok a csajoknál, szerencsére lett két jó barátom, akikkel motiváljuk egymást a kezdeményezésre, így sikerült is meglépnem, erre hiába kezdeményeztem már sok-sok lánynál, egyiknél sem tapasztalm a vonzalom halvány szikráját sem. Sőt, volt, hogy nem egy csaj kigúnyolt, hogy ilyenronda vagyok meg kopjak le. Annyira fura, régebben nem úgy tűnt, hogy valami bűnrondaság lennék, most már semmi önbizalmam. Amúgy még két éve is volt, hogy csaj úgy nézett buszon, mintha bejönnék neki, de mostanra már úgy lement az önbizalmam, hogy szerintem még inkább eltaszítom ezzel is a csajokat, ez valami öngeneráló folyamat, egy pár csaj elkezdett gúnyolni, megalázni és teljesen leépültem. Mára már ott tartok, hogy nem is hiszem, hogy valaha is fogok tetszeni újra egy csajnak is már. Nincs is kedvem és erőm próbálkozni. Titkon facebookon mutogatom magam, reménykedem, hogy egy lány végre vonzónak talál és rám ír, kezdeményez nálam. Bár úgysem, mégis remény maradt már csak nekem, ez az utolsó, ami éltet.



2013. jún. 6. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
kihvívás mivel elérhetetlennek tűntél ezért
2013. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Female logic :D


Én is mióta lemondtam mindenről, azóta tapadnának igazán... Hát az élet néha kegyetlen :)

2013. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nickside válasza:

Először nem akartam végigolvasni amit írtál, viszont csak végigolvastam! Most fogok mondani olyan dolgokat, amik lehet kicsit sértőek is lesznek, de nem bántani akarlak vele!

Szerintem a sztorid elején amit írtál, hogy tetszettél a lányoknak mikor nyomi voltál, az nem úgy volt.Az, hogy nevetgéltek inkább arra utal, hogy a te szemedbe sohasem mondták, de ők is így gondolták, és inkább ki téged nevettek, mint veled. Lehet hogy fogadásokat is vesztettek és ezért kezdtek ki veled... ezt nem lehet tudni, ezt neked kellett volna észrevenned ha úgy volt.Ezeket nem ragozom inkább, mert nem akarom forgatni benned a kést.


A TANÁCSOM:

Azt írtad, hogy most már változtattál rajta és lazább lettél, barátságosabb(tudom írtad, hogy ez elszállt), viszont a lazaságot próbáld meg középszintre belőni. Ne legyél SOHASEM TÚL SOK VAGY ESETLEG TÚL KEVÉS.Mindig a középutat kell keresni.Lehet az volt a baj, hogy túl "álvagány" voltál.

Másik tanácsom pedig az lenne, hogy nézz bele a tükörbe, és kérd is ki mások véleményét, hogy milyen kategóriába tartozhatsz, és olyan lányokat kell keresni, akik ugyanoda tartoznak ahova te! Röviden ennyi lenne szerintem!


Ui.: A reményt, és a küzdelmet, sohasem szabad feladni, mert olyan NINCS, hogy nincs!:) Ha nem most majd később úgy is megtalálod azt akire vártál, vagy kerestél!

2013. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már megint ezek a kategorizálós baromságok...
2013. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!