Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szerezzek barátnőt?

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 201 cm, viszonylag izmos (nem vagyok csont sovány), nem vagyok egoista de nem mondanám magam csúnyának. Nem teljesen meglepő hogy nincs barátnőm, mert nem is nagyon erőlködtem eddig, kivéve szórakozóhelyen, de ott viszont eddig 50 bol 48 szor elküldtek 2 szó után. Szerintem szórakozóhelyen nem is lehet normálisan ismerkedni, viszont más módszer nem igazán jut eszem ismerkedni, nem tudom hogy kell csak úgy random csajozni az utcán, aztsem tudom milyen helyeken érdemes. Kérdésem az, hogy mit csinálok rosszul? Esetleg valami tanácsot ha adnátok megköszönném.

2013. jún. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a szórakozóhely a legalkalmsabb, ha komoly kapcsolatot keresel, de egyébként ott sem esélytelen. Suliban? Évfolyamtársak, osztálytársak?
2013. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Házibuli, borfesztivál, barátokon keresztül; ezek a legjobbak.


Szórakozóhely is működhet: ülj le egy asztalhoz, ahol már ülnek, először úgy mintha csak ülni szeretnél kicsit, aztán kezdjetek el dumálni semleges dolgokról. Ha jól csinálod / egyezol a gondolkodásotok, akkor 20 perc alatt meg tudnak kedvelni.

2013. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Evfolyammal annyira nem tartom a kapcsolatot, inkább osztálytársak, azon belül is az a vicces hogy egy két lány körében népszerű vagyok, legalább is én úgy látom, csak az a baj hogy ők inkább barátok, furcsa lenne kapcsolatot kezdeni egyikükkel, főleg hogy már 7 éve egy osztályba járunk.
2013. jún. 7. 20:20
 4/4 anonim válasza:
küldj üzit priviben.:) szivesen megismerkednék veled. 17 szintúgy:)
2013. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!