Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csomó kérdés szól a leszbikuss...

Csomó kérdés szól a leszbikusságról, csomóan írjak, hogy "itt vagy, nekem is lehet írni, ide is írjatok". De ha privit írsz nekik mind eltűnnek. Hogy is van ez? Hova tűntök ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Látens melegek a kaland kedvéért egy anonim oldalon, ennyi.
2013. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bogyó1992 válasza:

Éedekes, biztos beiylednek ilyenkor ki tudja, mi zajlik le a kcsi fejükben!!!


Nekem írhatzs ha gondolod, hehe!!! Szívesen beszélgetek Lányokkal ,Ennyi!!!

:)

2013. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mydelirious válasza:

Nem vágom, de ez engem is érdekelne... Párszor már lett így kopp, de hopp pl nekem is írhatsz.:D 20/L

Egyébként szerintem pusztán elveszítik az érdeklődésüket.

2013. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pl. én akkor szoktam eltűnni, ha valaki erőszakosan rámenős..azonnal képet meg fb nevet kér, pedig még semmit nem beszéltünk. Lehet, hogy ez csak engem érint kellemetlenül? Persze inkorrekt szó nélkül eltűnni.
2013. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is maximum akkor tűnök el, amikor azonnal Facebook vagy egyéb elérhetőséget kérnek tőlem, de első vagy második levélben kb...azt nem csípem.

De erre énis kíváncsi lennék, most is eltűntek ketten is :'DD vicces.

18/L

2013. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem irhattok :)
2013. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!