Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet ismerkedni rendes...

Hol lehet ismerkedni rendes férfiakkal?

Figyelt kérdés

Bulizni nem járok, mert nincs kivel. De ha megyek, max koncertekre, de elég ritkán van ilyen.

Hol tudnék ismerkedni értelmes, rendes férfiakkal? Elegem van a netes társkeresésből, 2 év után derült ki, milyen is valójában.. Szóval az kihúzva a listáról. :)


2013. jún. 8. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pl itt. meg chaten is akad pár de kb 100ból 1 :) 23/F
2013. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy netes társkeresés KIZÁRVA
2013. jún. 8. 17:19
 3/19 Aladárkiss ***** válasza:
Bárhol!! Csak észre kell venni a lehetőségeket.
2013. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Eléggé figyelek, mégsincs lehetőség :)
2013. jún. 8. 17:20
 5/19 anonim ***** válasza:

Sajnos a rendes férfiak általában foglaltak, szóval bukta:(

Ja, én is férfi vagyok amúgy, de nem vagyok se rendes, se értelmes:)

2013. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Két év után derült ki? Az érdekes, két évig meg lehet valakit téveszteni? Hogyan? Bárhol, csak el kell járni szórakozni, és szerencse is kell hozzá.
2013. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddig tudta titkolni azt, hogy ilyen is valójában. De mindegy, ez van, tanultam belőle:)
2013. jún. 8. 17:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem szabad 2 évig a neten tartani az ismeretséget. Jóval előbb találkozni kell. Ha megtettétek, akkor meg nehogy már a netre fogd rá, hogy élőben nem láttál át rajta. Egyébként meg a szakítások többségénél az emberek nem békében válnak el, gondolom, itt is ez lehet a helyzet. Ha 2 éve kocsmában találkoztatok volna, akkor jobb lenne a helyzet? Talán nem tudott volna átvágni? Bocs, de röhejes vagy. Enyhítő körülmény, hogy nem lehetsz jó idegállapotban, de akkor is. Szedd össze magad.
2013. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azért mert Ő ilyen volt, még nem biztos, hogy a következő, a többi netes pasi is ilyen lesz. Ez hülyeség, már bocsánat!
2013. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tudom, mivel nem vagyok idióta.

De elegem van a netes társkeresésből, ezt miért nem lehet megérteni? Nem fogok ezen a sz@ron ismerkedni, bár úgy látom, mostanában ez nagyon menő.

2013. jún. 8. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!