Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyire sok szép...

Miért van ennyire sok szép lány, ha jellemre meg egyik sem vonzó, egyik sem az, akit keresek? A lányok miért hiszik azt, hogy csak jól kell kinézniük és máris minden fiú letérdel eléjük?

Figyelt kérdés
Eléggé elszomorít, hogy olyan lányt, aki külsőre és jellemre is bejön, csak nagy ritkán találtam eddig és már akkor is párkapcsolatban voltak ezek a lányok. JÓ lenne, ha találnék végre olyan lányt, aki a külseje ellenére is olyan, amilyet keresek jellemre. Tényleg olyan érzésem van, hogy a külső miatt a lányok jellemre elkezdene rohadni.
2013. jún. 9. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért hiszik, mert amíg a srácok nem támasztanak követelményeket az ilyen lányokkal szemben, addig elég ezt a szintet is megütniük...szerintük.
2013. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
arra nem is gondoltál, hogy te vagy visszataszító a lányok szemében? csak azért nem kedvesek veled, mert te vagy ronda, vagy csak egy beképzelt sznob?
2013. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mert akik jók jellemben is azok tökéletesek és kapkodnak utánuk, hamar elkelnek. Ritka kifogni olyant. Nekünk maradnak az ari ribik
2013. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert a pasik nagy többségének a külső számít.

Szerintem kedvességgel, törődéssel, intelligenciával, humorérzékkel kevésbé lehet valakit megfogni, mintha már külsőre megvan a vágy irányába.

Én is inkább tornázok naponta 1-2 órát, és majd akkor állok a szerelmem elé, ha csinos leszek, mert most hiába próbálkoznék, szerintem úgyse tetszenék senkinek.


17/L

2013. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem csak neked szán embereket az univerzum?
2013. jún. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolja ezt sok lány, hogy a pasiknak elég az, ha jól néznek ki, mert ez így is van sajnos nagyon sok férfinél (igen, sok nő is van, akinek elég, ha egy pasi külsőre jó, de most nem ez a kérdés).

Én is próbálgattam már ezt, bunkó voltam, lekezelő, unalmas, vagy épp rettentő ostobának mutattam magam, tök mindegy, ez se riasztotta el a többséget, csak azért mert csinosan voltam felöltözve, ez elég volt nekik... számomra ez eléggé kiábrándító volt.

Úgyhogy srácok, inkább nektek kéne kicsit válogatósabbnak lennetek, és máris nem lennének a lányok így elszállva maguktól. :D

2013. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon megy nálad az a kifejezés, hogy "jellemre". :'D
2013. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert fordítva tényleg így működik, egy lánynak elég az, ha a fiú jól néz ki. Így magukból kiindulva azt hiszik, h mi is így gondolkodunk.
2013. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szép lányokra jellemző hogy felszínesek, beképzeltek, és anyagiasak. Elvégre azt kaphatnak meg akit akarnak, és azt küldhetnek el az anyjába akit akarnak. Sajnos az ilyenek azért képzelik azt hogy körülöttük forog a világ, mert mindig vannak akik nekiállnak puncsolni az ilyeneknek.


Az ilyeneket le kell szarni, ki kell röhögni, okosabbak ugyan nemlesznek tőle, de legalább visszakapják a kölcsönt.

2013. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!