Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mást is őrületbe kergetnek a...

Mást is őrületbe kergetnek a lányok?

Figyelt kérdés
Azzal jönnek, hogy milyen ronda vagyok meg látszik, hogy lenéznek aztán mégis ilyen kigyúrt, nagy darab, ronda fejű fickókkal állnak össze a legszebb csajok. A tinik meg ilyen nyomi, pici páwákkal. Én is inkább ilyen kisfiús alkatú vagyok, velem mégsem akar egyik sem semmit, engem lefújjognak, ha szóba kerülök, hogy fúj, hozzájuk se érjek, mert olyan ronda vagyok, ilyet is kaptam már buliban például ittas csajtól. Érdekes más ronda csávónak meg hagyják a dolgokat, Én megőrülök már, nem igaz, hogy sehol egy lány, akinek én kellenék. :(
2013. jún. 9. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először azt hittem hogy azért kergetnek őrületbe mert rádakaszkodnak...
2013. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát akkor gyúrd ki magad vagy legyél páwa, ha csak ezeket a csajokat veszed észre és ne rinyálj. idióta.
2013. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 valaki a tömegből ***** válasza:
Ha nincs hozzá alakod lehetne még eszed, rafináltsággal is fel lehet szedni egy nőt. Egyébként milyen értelemben vagy ronda? Az arcoddal van gond, vagy a testeddel vagy micsoda?
2013. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2013. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgélsz azért.

Sok ilyen lány van ahol csak az érdekli őket hogy legyen izom meg pénz és ennyi. De vannak rendesebb lányok is.

Én egy olyan party csajjal voltam együtt aki kimondottan a pénzes, kigyúrt pasikra bukik. Én meg majdnem az ellenkezőjük vagyok, hájas vagyok de teszek ellene csak ugye ez nem kevés idő, de mindegy. Meg pénzem az van de nem sok.

Még is összejöttem egy fullos csajjal aki ezekre a pasikra bukott, mert rengetegszer találkoztunk bulikon kívül a hétköznapokban is amikor csak átnéztünk egymáson szinte, de akkor a buli után állandóan órákig beszélgettünk rájött hogy belsőleg milyen ember is vagyok és persze hogy összejöttünk.

Sokan irigyeltek engem. Igaz hogy nem volt hosszú távú a kapcsolat de nekem volt ilyen barátnőm is, a nulla önbizalmammal, és egyáltalán nem reménykedtem abba hogy lesz is belőle bármi, egyszerűen ismerkedtem és hagytam hogy sodorjon az ár, nagyon nem is erőlködtem és mégis összejött egy jó nem túl tartós kapcsolat. Azóta már megismertem egy átlagos lányt, akiért küzdenem kellett ugyan, de megérte mert most ő a barátnőm már 3 hónapja, és szeretjük egymást. Ő mondta hogy először a külsőm miatt nem vonzódott irántam de amikor megismert meg tudta hogy milyen jófej, kedves ember vagyok azóta nem érdekli őt a dolog, hogy hogyan is nézek ki.

2013. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Irígylem a többi kommentelőt h még mindig képesek az ilyen kreténnek normális választ adni.
2013. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a nők felszínesek és anyagiasak. A pénzes, Ferráris csávókkal és a Justin Bieberekkel állnak csak szóba, mert a pasi náluk ugye státusszimbólum, minden csajnak alfahím kell ám. A megoldás tehát egyszerű: Szerezz be jó sok lóvét, és valami márkás sportkocsit - annyi csajod lesz hogy meg is unod őket...

14:36 és 15:07 meg gerincből kapta a mínuszt trollkodásért.

2013. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7 na itt van már a gerinből lepontozó is csak mert nem osztjuk a f@szságait.

Tudom h nehéz de gondolkozz már!!

Ilyen h.állással egyedül fogsz megdőgleni de meg is érdemled!

2013. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hol laksz, és hogy nézel ki?
2013. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

50-es IQjú, hol trollkodás a 14:36? Segítve let neki. Ha csak ennyit fogott fel, hogy a nőknek csak ez kell, akkor legyen ő is ilyen, ne pedig itt rinyáljon.

Te vagy itt a helyi kemény csávó? Majd te fogod megmondani ki mit írhat nem? nolifer kancsó.

2013. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!