Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, valaki tapasztatl már...

Fiúk, valaki tapasztatl már hasonlót? Az lehetséges, hogy egy fiú csak a kevésbé szép lányok szemében legyen helyes a szép lányok szemében meg ronda, ez gyakori?

Figyelt kérdés
Például másfél éve kitettem ide egy képet magamról, de csak két lány írt rám privátban, hogy helyes vgyok meg elkezdtek érdeklődni merre valósi vagyok. Mivel távol éltek nem lett semmi belőle, azt sem tudom igazából ők hogyan nézhettek ki, de azóta volt sok tapasztalatom, mert épp akkoriban kedztem csajozni aktívan, félénk, csendes fiúként elhatároztam, hogy bepróbálkozom lányokánl, még, ha a szívem majd kiugrott is a helyéből. Elég vegyes tapasztalatiam lettek, kaptam hideget-meleget egyaránt. Volt olyan szép csaj, aki szó szerint kifikázta a külsőmet, kinevetett, hogy volt képem is beprólkozni nála, de voltak rendes lányok is, akik haverkodtak velem, még, ha többet ők sem akartak valami indokuk mindig volt, hogy miért nem akarnak tőlem többet. Fura mód élőben nem volt sikerem olyan lányt találni, akiről elmondhattam volna, hogy igen, na neki bejövök meg minden, még, ha kedvesek is voltak velem, ami elég ritka, de azért volt ilyen is, meg tök jól eldumálgattam csajokkal, akkor is ott volt, hogy van pasija, már előre figyelmeztetett, meg nem is láttam azt a szikrát, hogy hű, de bejövök neki vagy akármi. Ellenben fura mód facebooon maguktól is kezdeményeztek már nálam csajok, viszont megfigyeltem, hogy mind olyan lány volt eddig, akit a fiúk kb. észre sem vettek, vagyis nem tetszettek egy fiúnak sem és őszintén szólva nekem sem jöttek be, de adtam nekik esélyt, mert én tudom, hogy milyen rossz, ha elutasítaank vagy kigúnyolnak. Fura mód azóta is csak ilyen lányok nyomulnak rám, míg a számomra vonzó csajok sokszor úgy tesznek, mintha egy undorító senki lennék, de ezt főleg facebookon. Ezért is fura, hogyan is lehetett itt is , amikor képet teettem fel, több olyan lány is, aki helyesnek, aranyosnak tartott és megakart jobban ismerni. még van egy olyan elméletem, hogy talán az értelmi szint, érzelmi intelligenci szintje is meghatározza melyik csaj lesz nagyon válogatós, felszínes.
2013. jún. 9. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem vagy olyan helyes mint hinnéd, és ezért nem tetszel szebb lányoknak.
2013. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igények növekednek inkább
2013. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene túl szép lány,elég egy átlagos.A szép lányok úgyis félrelépnek,meg azoknak mindig van talonban valaki.
2013. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a szep lanyok nem lepnek felre, mert valogathatnak, es akinel felrelepnek azzal nem jonnek ossze. amugy egy ronda csaj nem lat helyesebbnek egy rondabb fiut, csak beeri vele, hogy azert megis legyen valaki.
2013. jún. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!