Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú csúnya, akkor...

Ha egy fiú csúnya, akkor hiába is próbálkozik mindenféle lányoknál esélye sincs barátnőre?

Figyelt kérdés
Mert én ezt tapasztalom és már nagyon belefáradtam a sok megalázástól kezdve a rengeteg pénzen és energián át, amit a csajozásba fektettem, mindezt hiába, sajnos.

2013. jún. 9. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
csak azt tudom mondani erre hogy soha ne ad fel
2013. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs esélyed, sajnos.
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

rossz lányoknál próbálkozol.


gondolom anank elelnére, ohgy te csúnyának tartod magad, a te leendő barátnődnek ne legyen kapafoga, ne legyen dagi, ne legyen undorító feje, ne legyen igénytelen, hanem leygen nőies alak, szép arc.

nos, ha te nem vagy átlagos, akkor miért az átlagos, vagy netána top csajoknál próbálkozol???!!!


több sikered lehetne a kicsit viszafogottam, szégyenlősebb lányoknál, és kevésbé topp nőknél. aztán ha ez megvan, ha velük összejön valami, lesz önbizalmad, és kisugárzásod, mehet a nagyobb kaliberű nőkre a vadászat. ugyanis a problmád gyökere az, ohgy nincs önbizalmad, és kiszgárzásod. nemagy különleges, nincs benned semmia mi megfog egy lányt. szóval előbbezeket az erényeket szerezd meg, utánna majd lehet csinos barátnőd is hidd el!

2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van esélye, csak sokkal többet kell próbálkozni. Nekem 26 éves (lassan 27) koromra és többszáz próbálkozás után sem sikerült. De ettől elvileg még nem lehetetlen.
2013. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a nők csak a pénzre hajtanakXDD
2013. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs szerintem olyan, hogy csúnya!! Valakinek TUTI, hogy bejössz. Ne add fel.:)
2013. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jajj.. én már nem egy csúnya pasit(nem gazdag!) láttam a barátnőjével az oldalán.
2013. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esélyed lehet,minél több pluszod van,annál jobban nő a százalék.
2013. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akik csúnya pasit láttak nővel, azokat ki kell ábrándítanom: azok a pasik átlagosak, és nem csúnyák voltak. Csúnya pasi az, aki egy lánynak sem kell, így sokkal egyszerűbb a definíció.
2013. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!