Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek neki?

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Anyukám egyik ismerősének van egy helyes fia. A srác apja tudja, h nekem bejön a srác, viszont mi mégnem beszéltünk, csak nagyon jól néz ki. Tavaly nyáron voltunk együtt 1 buliban, ott nem történt semmi, viszont utána barátnőmmel benn voltam a városban, és láttuk a srácot két haverjávak, meg ők is minket, és nagyon feltűnően néztek minket, látszott,h rólunk beszélnek, meg az egyik haverja a srácnak mondott vmit, amire a srác bólintott. Szerintetek tetszhetek neki? De facen se jelölt be, tudhatja, h ki vagyok? bejelöljem szerintetek? Annyira nem szeretném, mert nem is ismerem véglis, meg anya se tartja már annyira a kapcsolatot azzal az ismerősével.
2013. jún. 9. 21:35
 1/3 anonim válasza:
Fiú vagyok. Ne jelöld be facen. De! Látom nagyon tetszik neked a srác, szóval az egyetlen, dolog amit tudsz csinálni az az, hogy olyan társaságba/helyre kezdesz el járni ahova ő is, és ismerd meg őt közös ismerősötök segítségével. Hidd el nekem, tudja, hogy ki vagy és ha nem vagy az átlagnál csúnyább, nagy az esélye, hogy szimpatikus vagy neki. De sajnos erre neked kell rájönnöd. :( kérdezösköjd és légy szemfüles mint eddig is. Hajrá!
2013. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%-a amit leírtál, csak elmélet, sőt sokszor be csap az agyad és előnyben részesíted magad, azért mert neked bejön. Nem tudsz mit tenni, meg kell ismerned őt, vagy még 1-2 hónapig tév hitekben, reményben, viszonzatlan szerelmi elméletekben fogsz találgatni, ameddig ki nem ábrándulsz belőle. Keresd a kis kapukat felé.
2013. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy se vagy lelkileg olyan erős, hogy lemondj róla pl egy ilyen elmélettel, hogy: ,, Ha ő nem keres, akkor nem is kellek neki ". Ez hazugság. A fiatalok 95%-a nem tudja mit akar a másiktól. Csak azt tudja, hogy szép és csinos, ennyi.
2013. jún. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!