Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ciki manapság a természe...

Miért ciki manapság a természetes szőrzet?

Figyelt kérdés
Nem borotváltam még soha semmimet és nem is akarom, az előző barátom aki az első volt szeretett így, de vége lett nemrég, azóta randizgatok és bár a szemembe nem mondják, de mindenhonnan azt hallom vissza hogy milyen undorító vagyok hogy nem borotválkozom, miért van ez?
2013. jún. 10. 08:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
A hónaljszőrzeted sem? Hány éves vagy?
2013. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Mert ma ez a divat. Valójában azért "ciki", mert a normális szex helyett az orális lett a menő. A férfiakat zavarja ilyenkor a szőrzet.
2013. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
Lány vagy? XD
2013. jún. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki gondozza a saját szőrzetét, azt nyilván joggal zavarja, ha ezt a párja nem teszi meg. Nem kell feltétlenül gyantáztatni, de ha egyáltalán nem nyúlsz hozzá, akkor olyan pasival kezdj, aki ugyanígy tesz.


Egyébként engem nem zavarna, legfeljebb az orál kimarad. Én csak rövidre nyírom, arra nem hallottam vissza semmit.

2013. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "az orál lett a menő a rendes szex helyett?? :D Az orál az előjáték része...
2013. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Van hónaljszőrzetem is. 17 vagyok és lány.
2013. jún. 10. 08:37
 7/33 ivilicious ***** válasza:
100%
a hónajszőrzet eléggé undorító. de nyugi,lesz olyan pasi,aki ezt szereti..
2013. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
A lábadat sem szőrteleníted? :O Ne haragudj, de még a 60 éves anyukám is borotválja a lábát és a hónalját. Ha az intim területekhez nem nyúlsz, az nem olyan ciki, de azért nyáron a szőrös láb és hónalj rendkívül gusztustalan.
2013. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Visszataszító a többség szerint. Nőknél alap, férfiaktól is ugyan így elvárt a szőrtelenítés. Jelenleg ez a divat és nem hiszem, hogy ez változni fog a közeljövőben. Ha zavar, hátránynak érzed, szabadulj meg tőle. De ha semmiképp sem akarod leborotválni, akkor törődj bele, hogy sok férfinak nem fog ez tetszeni.
2013. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok bunkó lenne, de te nem undorodsz magadtól?? :O

Milyen megfontolásból, okból nem szörtelenítesz?

2013. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!