Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most velem van a baj?

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok,

Rendes, heteró, semmi parafíliám nincsen,

Mégis, valahogy nincs szerencsém a korombeli lányoknál...

két éve valahogy elkerül az én korosztályom, de nem az, hogy nem tetszem nekik, vagy épp ők nekem, hanem,

ha pl tetszene valaki, és hajtok rá, valahogy mindíg megtalál többnyire egy 12 éves lány, aki szerelmet vall nekem :C

facebookon jelölnek be, pl animék miatt, ilyenek,

és még ha jól el is vagyunk, 5ből legalább 2 bevallja nekem, hogy belém esett :/

illetve, ha éppen nem 12 éves kiscsajok vannak rajtam,

19-20 éves lányokkal vagyok el, ott természetesen mindkét irányba megvan a vonzalom...

tehát valahogy a nekem való korosztály nem igazán az én korosztályom? vagy hogyan mondjam?

Velem egy idős lányok is tetszettek meg, sőt, de valahogy soha nem velük jutok el oda, hogy tényleg legyen kapcsolat, vagy valami, helyette jönnek a 12 évesek, vagy a 20asok :/

most velem van a baj?

vagy mit tudnék tenni?



2013. jún. 10. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
a 20 éveset válasszad.
2013. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
és neked miért nem jó a 19-20-as korosztály?
2013. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 compactegon ***** válasza:
88%
hát a 12 éveseket választani elég meredek lenne. azt tudod ugye, hogy ők még gyerekek? függetlenül attól, hogy némelyiknek olyan csöcsei vannak, mint 20 évvel ezelőtti 18-asoknak.
2013. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt hiszem félreérthetően írtam, mert siettem!

Nem az a baj, hogy nem tudok dönteni,

az a baj, hogy

1- a 12 éves kislányok találnak mindíg meg azzal, hogy ők szeretnek, de én pusztán azért, mert 12 évesek, nem tudom őket visszaszeretni!

2-a 20as korosztállyal semmi bajom, csak azért emeltem ki, mert az én korosztályom 16-18 nagyjából soha sem sikerül

de ez volt pl két éve is (15 éves korom)

10-11 éves lányok voltak ezerrel, meg egy-két 20as is volt, de 15-6 nem....

a saját korosztályomba nem illek bele?

2013. jún. 10. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy 16 vagy 19? szerinted az élet az úgy megy, hogy minden tökéletesen passzol?

tán még egy napon is születtek?

örülj neki, hogy tetszel egyáltalán valakinek!!!

nem mindenki ilyen szerencsés!

2013. jún. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezekkel. Van kedved beszélgetni?

17l

2014. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!