Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akar velem senki járni?

Miért nem akar velem senki járni?

Figyelt kérdés
Az az igaszság hogy szeretem a lányokat de senki nem akar tőlem többet csak barátságot pedig nem vagyok csúnya ember csak alacsony bár ez már nem zavar jó idelye és ha valakit megszeretek azt nem engedem el könnyen és ÉN tudok hűséges lenni de ez mintha senkit nem érdekelne mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok! A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jún. 10. 16:16
 1/3 anonim válasza:
66%
Mert szar a kisugárzásod, és unalmas vagy. Erre nem gondoltál, okoska?
2013. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Méjveder válasza:
Van egy haverom, 19 éves, és tök alacsony lehet vagy 165. És mégis az a gyerek csak azt nem dug meg akit nem akar. Nincs kigyúrva tök átlagosan néz ki, de egyfolytában vigyorog, poénkodik, és nyomul az összes csajra, nyomja nekik a szexpoénokat, olyan mint egy pióca, de egy két nap alatt mindenkit megdönt. Szóval annyi a titok, hogy az ember legyen magabiztos, ne féljen egy csajtól, ne lássák rajta hogy szerencsétlenkedik, meg fél megszólalni. A csajoknak a magabiztosság kell, meg az hogy kicsit szarjanak a fejükre. Ébredj fel ezekből hogy szerinted milyen szép lelked van, senkit nem érdekel. Légy könnyed, laza, szórakoztató, és ami a fő, érezzék melletted nőnek magukat. Ez vagy jön zsigerből vagy nem. De idővel elsajátítható. Kezd azzal hogy buliban iszol, és odamész csomó csajhoz, de csak jópofizni, nem kell egyre nyomulni görcsösen. Nyomulj az összesre, előbb utóbb az egyik majd felfigyel rád, és akkor aztán elkápráztathatod az odaadó érzékeny lelkeddel.
2013. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Légy magabiztos, ezt szeretik a csajok.
2013. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!