Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meddig érdemes menni egy nő...

Laci911 kérdése:

Meddig érdemes menni egy nő után, mikortól van az a pont amikor már palira veszi az embert?

Figyelt kérdés
Meddig érdemes fűzni ? Mikor veszett az egész ?

2013. jún. 10. 20:08
 1/9 Nettke válasza:
Mióta próbálkozol a csajnál?
2013. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha veszett, akkor az első perctől kezdve veszett, fejreállhatsz, lehozhatod a csillagokat, akkor is az marad. Bizonyos esetekben egy lottó ötös segíthet, de ez már nőfüggő.:D
2013. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A csajt sokan fűzik , sokan vannak a körülötte àltalàban ő szólít meg , de volt olyan hogy mellém ült ....ez jelent valamit persze volt olyan mikor nézzet is és nem fordította el a fejét ...
2013. jún. 10. 20:25
 4/9 Nettke válasza:

Hivd meg valamire (fagyi,süti)

Lehet hogy igent mond,és elmegy veled,mert Téged szeretne csak ő sincs tisztába azzal hogy Te meg Őt,ha a többi pasi érdekelné, akkor nem fogadja el a meghívásod sem

2013. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De van akit becézget meg ölelgeti de szerintem nem jàrnak meg puszi sem volt . Pedig olyan csajnak làtszik aki fel rak képet azzal akivel pàrkapcsolatban van .
2013. jún. 10. 20:36
 6/9 Nettke válasza:
Hány éves vagy Te,és hány éves a lány?
2013. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22vagyok a làny 19 kb
2013. jún. 10. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Adjál felé jelzést, hamar lehet tesztelni. Pl. amikor ültök egy padon, üljél kicsit közelebb hozzá, ha nem akar semmit, ösztönösen fel fogja venni újra ugyanazt a távolságot venni.
2013. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nettke válasza:
Te jobban ismered a lányt,de szerintem próbálkozz meg a süti,vagy fagyi meghívással... Én lány vagyok,ismerős a szitu,nem akarok nagyképű lenni,de körülöttem is sok pasi udvarolgat/na,de hiába ha nekem más kell, persze az udvarlás minden csajnak tetszik,és ilyenkor a csajok adják is a pasik alá a lovat,de már azt irtad hogy figyel,megszólít,akkor talán van esélyed,de neked kellene lépned
2013. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!