Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mik az ismertető jelei...

Fiúk, mik az ismertető jelei a "cica baba" csajoknak? Randiznátok velük?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak dugnék velük
2013. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi a cicababa.

ha szőke, közepes mellekkel, formás seggel, de annyi ész szorult bele, hogy a tankpisztolyt ne a kipufogóba dugja, akkor esetleg. De hosszútávon esélytelen.


Ha széjjel szolizott bőr, cigi, pia, b@szdmegolok stílusú, akkor inkább elfutnék, pedig ez sem az én stilusom...

2013. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Randiznék pár dugás erejéig..
2013. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszik (sajnos, nem sajnos, nekem sokat számít a külső) akkor randiznék vele. Randi során kiderül úgy is, hogy összeillünk-e vagy sem.
2013. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itt mondja ez a sok gyoker hogy csak egy dugas erejeig, kivancsi vagyok hany lany allt szobe veluk eddig.:D

amugy mostmar aki vekony, szoke es jol nez ki egybol cicababa lessz, ez olyan hiedelem, mint a szep nok butak es a ronda nok kedvesek(NEM!)

2013. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most a cicababa szó hallatán egy nagypics@jú, beképzelt, cigizős, a-tükör-előtt-fényképezem-magam stílusú tizenéves tiszteletlen lány ugrik be, akik így is, úgy is talál magának "barátot", mert az menő. Bár lehet, hogy csak én gondolom így, mert nekem 15 éves létemre még nem volt barátnőm.
2013. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!