Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg igaz, hogy az ilyen...

Tényleg igaz, hogy az ilyen művész csajok szeretik a magamfajta srácokat? Hol tudnék ilyen lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy hozzám az ilyen művész csajok valók, hogy a barátnői ilyenek és folyton olyan fiúra vágynak, amilyen én vagyok jellemre, vagyis érzékeny, együttérző, megértő, szeretgetős, odabújós inkább jó fiús típus.
2013. jún. 10. 23:57
 1/10 Vackorka ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, átvertek ;)
2013. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én művész alkat vagyok és a jófiúk az eseteim. :) De szerintem ez is csak egy szokásos általánosítás.
2013. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, nemtom, művészeti egyetemre járok, de úgy vettem észre, hogy a művészlányonak nem ez kell. Kivéve párnak, de egyáltalán nem ez az, ami jellemző.
2013. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

művész csaj vagyok (grafikus suliba megyek) és tény, hogy az ilyen srácokat szeretem :)


15L

2013. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lányok, akinek van kedves ismerkedni írjon nyugodtan. :)
2013. jún. 11. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A művész lányokat is azért meg kell ám b@szni, nem elég bújósnak lenni, meg cukimukinak!! Nekik is kell a gátrepesztő vaskos eres f@sz, és a spriccelő gec|!

Azért Ők is nőből vannak ne felejtsd el! :)

2013. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6, szívemből szóltál :D
2013. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismertem egy művész (vagy legalábbis magát annak tartó) lányt, aki saját elmondása szerint is a kedves, értelmes, művész pasikat kedveli. Több se kellett nekem...

Ehhez képest mégis a haverom kellett neki, aki hogy úgy mondjam, kissé faragatlan. Például tőlem tudta meg, hogy a himnuszt nem Petőfi írta. Nem vicc, én is majdnem a falnak mentem tőle.

A lány meg közben mint kiderült, utál engem, szerinte túl alpári a gondolkodásom. Pedig én még drámát is írtam róla.


Furcsák ezek a művészlányok, mármint akiket én ismerek.

2013. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os, el vagy tévedve, nem értem miért hiszitek azt, hogy a magunkfajta srácok aszexuálisok. Én meg aztán főleg nem, sőt... :P
2013. jún. 11. 01:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok válaszoló elsiklik egy fontos dolog felett: attól, hogy valaki művészeti iskolába jár, még nem lesz művészlélek:D


De általában igaz, amit haverod mondott.

2013. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!