Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én tapasztalom úgy, hogy...

Csak én tapasztalom úgy, hogy a lányoknál sokkal magasabb a mérce csak a külsőt tekintve, mint a fiúknál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
9%
a lányoknál nem, a ribancoknál igen
2013. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, normális. Az ösztönök párválasztásnál eléggé nagy hangsúlyt kapnak, és nőknél ez a finnyásságban mutatkozik meg. Minél jobb partnert kell ugyanis kiválasztaniuk, mint utódaik leendő apja. A férfiaknak pedig az a céljuk, hogy örökítsék génállományukat, amiért ők kevésbé lesznek válogatósak.

Természetesen ez egyénenként változó, és valószínűleg kb annyira érzékelhető, mint amennyivel több fiú születik mint lány (átlagban); szóval kis mértékben, de azért jelen van.

2013. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"A férfiaknak pedig az a céljuk, hogy örökítsék génállományukat" - Egy frászt. Max. az állatias ösztönlény szintjén élő férfiaknak. :)
2013. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

00:39

Igen, az ösztönökről beszéltem. :)

Azért ne mondd, hogy párválasztásnál nem az ösztönök dominálnak, mert nem hiszek neked. A bejövés, meg a tetszés, mikor elsőre meglátsz valakit mi, ha nem állatias ösztön? Nincs ezzel semmi baj, szerintem.

2013. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
hát az én ösztöneim inkább az intelligenciára szavaznak...
2013. jún. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

00:55

Szóval ha valaki intelligens, és jól kijössz vele, akármennyire is nem jön be, belé tudsz szeretni mondjuk, mert az akaratoddal befolyásolod az érzelmeidet? Taníts mester!

2013. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen csak te.

egy csaj ha azt látja,hogy elfogathatóan nézel ki,nem élsz az anyád nyakán,van valami sz@r melód nem vagy naplopó és keményen megb@szod,akkor sok aggályuk nem szokott lenni.

2013. jún. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!