Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem mosolyognak rám ismeret...

Ha nem mosolyognak rám ismeretlen csajok sosem az utcán, sőt, mintha észre sem vennének buszmegállóban vagy bárhol máshol, akkor ez azet jelenti, hogy csúnya vagyok és egynek sem kellek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mosolyognak, az még nem jelent semmit, én sem fogok lányként rávigyorogni senkire. A szemezés más dolog, egy lány is megnézi a neki tetsző fiúkat. Ha sosem néz meg senki, akkor meglehet, hogy nem vagy tetszetős.
2013. jún. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Pasiként sose mosolygok egy lányra se az utcán, pedig egykettőt úgy megkúrnék közülük, hogy csak na. Szerintem a csajoknál se megy másképp, 1-2 kivétel akad.
2013. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem mosolygok mindenkire, akire ránézek, vagy aki külsőre rendben van számomra. Akkor mosolygok idegenekre, ha esetleg előre engednek a buszra/metróra/villamosra/akármire felmenet-lemenet, vagy ha véletlenül leszólítanak és útbaigazítást kérnek vagy valami nem-reklám szerű dolgokat kérdeznek, vagy ilyenek. Máskor nem fogok ránézni egy pasira és rámosolyogni.
2013. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, főleg ha az se mosolyog vissza, akire te rámosolyogsz. Én is így vagyok vele: csúnya vagyok, és soha nem mosolygott rám egy lány se (már ha a kiröhögést nem számítjuk).
2013. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!